Спортивні досягнення

 

Вільна боротьба

Прокопевнюк Ілона - вихованка ДЮСШ №2, Майстер спорту України Міжнародного класу з боротьби вільної, у 2018 році на Чемпіонаті Європи стала бронзовою призеркою, на Чемпіонаті Європи серед жінок до 23-х років стала чемпіонкою, на Чемпіонаті Світу серед жінок до 23-х років посіла ІІ місце.

Тренер: Заслужений тренер України – Лозний Олександр Васильович

 

Польська Анастасія - вихованка ДЮСШ №2, у 2018 році посіла  І місце на чемпіонаті України з вільної боротьби серед молодших дівчат.

Тренер: Турчин Юрій Васильович

 

Луценко Валерія - вихованка ДЮСШ №2, у 2018 році стала срібною призеркою чемпіонату України з вільної боротьби серед молодших дівчат.

Тренер: Заслужений тренер України – Лозний Олександр Васильович

 

Плавання

Пікінер  Ірина   -  вихованка ФОК ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК», Заслужений  Майстер спорту України з підводного спорту, Майстер спорту України з плавання, у 2018 році стала володаркою срібної медалі на Чемпіонаті Світу з плавання в ластах та двох срібних і  однієї бронзової медалей на Кубку Світу.

Тренер: Заслужений тренер України з плавання, Заслужений тренер України з підводного спорту – Трофименко Сергій Федорович

 

Біжевець Олександра - вихованка ДЮСШ №2, Майстер спорту України з плавання, у 2018 році стала п’ятиразовою призеркою чемпіонатів та Кубків України з плавання серед дорослих

Тренер: Дніпропетровська Марина Костянтинівна

 

Шарафутдінова Ніка - вихованка ДЮСШ №2, Майстер спорту України з плавання, у 2018 році стала семиразовою чемпіонкою та чотириразовою призеркою Чемпіонатів України з плавання серед дівчат 2005 р.н. і молодше.

Тренер: Біла Лілія Леонтіївна

 

Моісеєнко Альона - вихованка ДЮСШ №2, Майстер спорту України з плавання, у 2018 році стала чемпіонкою та дворазовою призеркою чемпіонатів України з плавання серед юніорів.

Тренер: Біла Лілія Леонтіївна

 

Кошеватський В’ячеслав - вихованець ДЮСШ №2, у 2018 році став дворазовим призером чемпіонату України з плавання серед юнаків.

Тренер: Петриченко Оксана Іванівна

 

Плосконос Нікіта – вихованець ФОК ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК», Майстер спорту України з підводного спорту, у 2018 році  став  переможцем чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Заслужений тренер України з плавання, Заслужений тренер України з підводного спорту – Трофименко Сергій Федорович

 

Чорний Єгор – вихованець ФОК ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК», у 2018 році завоював  срібло на чемпіонаті України з підводного спорту.

Тренер: Заслужений тренер України з плавання, Заслужений тренер України з підводного спорту – Трофименко Сергій Федорович

 

Кизименко Давид – вихованець ФОК ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК», Майстер спорту України з плавання, у 2018 році став срібним призером та триразовим переможцем чемпіонату України.

Тренер: Максимова Оксана Анатоліївна

 

Кіокушинкай карате

Мірошниченко Євген - вихованець ДЮСШ №2, у 2018 році посів ІІ місце на чемпіонаті України з кіокушинкай карате серед юніорів.

Тренер: Тодорашко Руслан Миколайович

 

Карпова Олександра - вихованка ФОК ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК», у 2018 році стала чемпіонкою України з кіокушин карате серед дівчат 12-13 років.

Тренер: Олійник Сергій Володимирович

 

Легка атлетика

Альошин Владислав - вихованець ДЮСШ №2, у 2018 році став бронзовим призером чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків

Тренер: Ахкозова Лідія Василівна

 

Боротьба самбо

Бєлкін Богдан – вихованець ДЮСШ №2, кандидат у Майстри спорту України з боротьби самбо,  у 2018 році став переможцем чемпіонату України з боротьби самбо серед юнаків.

Тренер: Омета Павло Олексійович

 

Горб Єлизавета - вихованка ДЮСШ №2, Майстер спорту України з боротьби самбо, у 2018 році стала чемпіонкою Європи та срібною призеркою Чемпіонату Світу серед юніорок

Тренер: Омета Павло Олексійович