Головна сторінка / Новини / Суспільство / Спартакіада району серед команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та бюджетних організацій

Спартакіада району серед команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та бюджетних організацій

10 грудня, на базі Дитячо-юнацької спортивної школи №2 (житловий масив Інгулець), пройшла традиційна Спартакіада району серед команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та бюджетних організацій.
До присутніх з вітальним словом звернувся голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило, який побажав учасникам гарного спортивного дня, азарту, безкомпромісної боротьби і перемоги найсильнішим.
З відкриттям спортивного заходу гостей та учасників своїм виступом вітала команда з черлідингу КГ №127.
У цьому році в змаганнях взяли участь 4 команди: команда виконкому Інгулецької районної у місті ради, команда закладів освіти району «Освіта», команда Державної пожежно-рятувальної частини №17 (ДПРЧ№17) та команда військової частини А4611 (ВЧ А4611). Спартакіада проводилась з восьми видів спорту: волейбол, плавання, настільний теніс, шахи, шашки, бадмінтон, настільний футбол і дартс.
За підсумками напружених та цікавих змагань місця у загальнокомандному заліку розподілилися наступним чином:
І місце - команда «Освіта»,
срібним призером змагань стала команда ДПРЧ№17,
бронзовим – команда виконкому!
Вітаємо переможця та призерів Спартакіади!
Дякуємо всім командам за активну участь та цікаву гру! Слова вдячності колективу ДЮСШ №2 за підготовку спортивної бази та організацію суддівства!