Головна / Оголошення / Легалізація трудових відносин та заробітної плати – важлива тема сьогодення

Легалізація трудових відносин та заробітної плати – важлива тема сьогодення

Детальніше читайте тут

Легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати є основним напрямком роботи районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району (далі – районна комісія). Членами районної комісії проводиться щомісячний моніторинг щодо забезпечення превентивних заходів у сфері легалізації найманої праці у суб’єктів господарювання малого та середнього бізнесу Інгулецького району. Під час відвідування об’єктів бізнесу, в рамках дії змін в чинному законодавстві під час воєнного стану, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота про недопустимість відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками, про переваги легальної зайнятості, яка дозволить мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії та забезпечуючи собі майбутнє.

У виконкомі Інгулецької районної у місті ради функціонує телефон «гарячої лінії» з питань праці та соціально-трудових відносин - 096 043 85 68.

За даним телефоном мешканці та працівники Інгулецького району мають можливість отримати консультацію з наступних питань, якщо: має місце факт неналежного оформлення трудових відносин з найманими працівниками, виплата заробітної плати здійснюється «в конвертах», зафіксовано порушення норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.