Головна / Новини / Суспільство / Щодо моніторингових заходів стосовно організації ринкової торгівлі

Щодо моніторингових заходів стосовно організації ринкової торгівлі

У зв'язку з подіями щодо руйнації Каховської ГЕС та мору риби у великих обсягах, переробки та споживання якої може спричинити виникнення харчових смертельних отруєнь, ботулізму, у відповідності до розпорядження міського голови від 08.06.2023 №133-р, в районі посилено заходи з упорядкування ринкової торгівлі, у тому числі, можливих надходжень на споживчій ринок  небезпечної риби з місць техногенної екологічної катастрофи.

15.06.2023 районною робочою групою з питань функціонування об’єктів бізнесу за участю представників: відділення поліції №6; 7 Криворізького районного управління поліції ГУНП України в Дніпропетровській області, Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області здійснено рейд щодо моніторингу ринкової торгівлі. Обстежені об'єкти на житлових массивах  Півд.ГЗК та Інгулець. Фактів продажу небезпечної риби не встановлено. 

Лабораторією ветеринарно- санітарної експертизи  ринку продукція допускається після її випробувань з наданням експертного висновку до реалізації. Робочою групою також, проведено роботу на місцях стихійної торгівлі. В місцях стихійної торгівля працівниками поліції складено у відношенні 5 осіб протоколи про адміністративні правопорушення.

Просимо мешканців району не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі. Не наражайте себе на небезпеку для здоров'я та життя.

Вірусний гепатит A, ротавірусна інфекція, сальмонельоз та інші хвороби можуть виникнути внаслідок придбання продукції невідомого походження в місцях стихійної торгівлі. Така продукція не перевіряється , а продавці не можуть дати жодної гарантії її безпечності та якості.