Ще троє діток знайшли сім'ю
В нашому районі є два дитячих будинки сімейного типу. В одному з них сьогодні відбулось свято довлаштування трьох гарних сестричок. Відтепер Кривонос Світлана Володимирівна мати-вихователька 6 чудових дітей-вихованців. Бажаємо, щоб кожен день цієї великої родини, був наповнений теплом, турботою, щасливими моментами та позитивними емоціями.
Ми раді, що в нашому районі живуть такі великодушні люди!!
![](assets/images/slider/0.98(14).jpg)