Головна / Новини / Суспільство / Шаховий турнір на Кубок голови Криворізької міської федерації шахів Миколи Івановича Іщенка

Шаховий турнір на Кубок голови Криворізької міської федерації шахів Миколи Івановича Іщенка

Четвертий рік поспіль в Інгулецькому районі проходить шаховий турнір на Кубок голови Криворізької міської федерації шахів Миколи Івановича Іщенка. Традиційно, напередодні Дня Святого Миколая, Центр дитячої та юнацької творчості «Ріднокрай» радо зустрічає юних шахістів нашого району. Цьогоріч участь у турнірі взяли 10 команд закладів освіти району, а це 40 гравців, які змагалися за перемогу.
Зі словами привітання до майбутніх гросмейстерів звернулись голова Криворізької федерації шахів Микола Іщенко та голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило.
В результаті цікавих і напружених ігор ІІІ місце виборола команда КГ №99, другу сходинку посіла команда КГ№100. Переможець турніру незмінний протягом чотирьох років - команда Криворізької гімназії №127!
Вітаємо команди, які сьогодні піднялись на п’єдестал пошани!
Почесне звання Короля та Королеви турніру присвоєно Шатілову Глібу та Рябій Софії!
За традицією призерів та переможців змагань нагороджено кубками та медалями, а всі учасники отримали солодкі подарунки від Миколи Івановича.
 
Слова щирої вдячності нашому вірному другові Іщенко Миколі Івановичу за чудові призи, а також за постійну підтримку талановитих дітей Інгулецького району!