Головна сторінка / Новини / Суспільство / Рейдова робота щодо впорядкування торгівлі триває

Рейдова робота щодо впорядкування торгівлі триває

28 травня робочою групою у складі спеціалістів відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради та дільничного офіцера поліції сектору превенції відділення поліції №7 проведено обстеження ринку ДП «Ринок Південний» по вул.Подлєпи,37а/1 щодо виконання протиепідемічних заходів та дотримання правил торгівлі на ринках. Особлива увага приділялась суб'єктам господарювання та їх працівникам, що здійснюють ринкову торгівлю, до обов’язків яких належить регулярна обробка спиртовмісними антисептиками торговельного обладнання, прибирання робочого місця, дотримання правил особистої гігієни, маскового режиму та дотримання умов зберігання та реалізації продуктів харчування.
Встановлено ряд порушень, які зафіксовано працівником поліції у протоколах про адміністративні правопорушення за ст.159 КУпАП за недотримання температурного режиму під час реалізації м'ясної та рибної продукції і провадження підприємницької діяльності без державної реєстрації.
Також, 28-29 травня робочою групою проведено рейд з недопущення виникнення стихійної торгівлі на житловому масиві Південний.
Внаслідок спільних дій з працівниками правоохоронних органів припинено роботу 2-х торговельних місць (торгівлю овочами з транспортного засобу та палатки з торгівлі медової продукції).
Крім цього, проведено профілактично-роз'яснювальну роботу з людьми похилого віку, які здійснювали торгівлю квітами та зеленню на стихійному осередку біля магазину "АТБ-Маркет". Стихійна торгівля – це явище соціальне і побороти її надзвичайно складно, адже попит завжди породжує пропозицію, і допоки люди купуватимуть у вуличних торговців, доти існуватиме й стихійна торгівля.
Тому, рекомендуємо мешканцям району користуватися лише послугами агропродовольчих ринків або купувати у магазинах, де продукти харчування мають маркування і супровідні документи про їх походження та безпеку, тим більше, в умовах карантину, убезпечити себе від різних інфекційних хвороб.