Головна / Оголошення / РЕЄСТРУЙТЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ В ДІЇ ЗА ДЕКІЛЬКА КЛІКІВ!

РЕЄСТРУЙТЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ В ДІЇ ЗА ДЕКІЛЬКА КЛІКІВ!

Отримання адміністративних послуг у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання в онлайн режимі – це не міф, а реальність сьогодення!

На порталі державних послуг «Дія», криворіжці можуть обрати та скористатися наступними онлайн-послугами в сфері «прописки»:

ЗМІНИТИ СВОЄ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ОНЛАЙН У ДІЇ.
Ви можете подати заяву на реєстрацію місця проживання за адресою вашого майна або за адресою іншого майна за умови згоди власника (у тому числі з одночасним зняттям з попереднього місця проживання) та заяву на зняття з реєстрації місця проживання.
Щоб скористатися послугою, потрібно зайти до свого особистого кабінету на портал Дія за допомогою електронного підпису, у списку послуг обрати бажану й заповнити заяву за 10-15 хвилин (Вам знадобиться тільки ID-паспорт, після прийняття відповідного закону скористатися послугою можна буде і за допомогою паспорта-книжечки).
РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ ДО 14 РОКІВ.
Ви можете подати заяву на реєстрацію місця проживання Вашої дитини віком до 14 років за адресою одного з батьків з одночасним зняттям з реєстрації з попереднього місця проживання.
Для оформлення батькам необхідно мати кваліфікований електронний підпис, заповнити заяву та оплатити адміністративний збір. Якщо адреси реєстрації місця проживання батьків не збігаються, необхідно отримати згоду іншого з батьків. Для цього другому з батьків потрібно підписати заяву за допомогою електронного підпису. Після формування заяви та одержання згоди іншого з батьків (за потреби) її буде передано в обробку до відповідного органу реєстрації.

Все повністю онлайн не виходячи з дому, без зайвих довідок, папірців та відвідування державних установ!