Переможці конкурсу в Facebook
Пам’ятаєте напочатку року ми оголосили конкурс на найбільшого шанувальника сторінки виконавчого комітету «Інгулецької районної у місті ради» у Facebook? Так ось, перший квартал минув, а значить час підводити підсумки.
Цього разу нашим переможцем стала Валентина Харченко , яка вправно виконувала всі умови і за цей час навіть отримала значок «Топового прихильника» сторінки.
Ми вітаємо
Валентину та дякуємо їй за активну участь. А вам, шановні читачі, нагадуємо, що конкурс продовжується! Наступного переможця ми назвемо наприкінці червня. Ставте вподобайки до наших публікацій, репостіть їх та коментуйте, і можливо саме ви отримаєте наступний подарунок
від виконкому Інгулецької райради.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1.5/16/1f381.png)
![](assets/images/photo_2024-04-01_15-00-16.jpg)