Головна сторінка / Новини / Суспільство / Навчальні заняття учнів шкіл Інгулецького району після закінчення весняних канікул

Навчальні заняття учнів шкіл Інгулецького району після закінчення весняних канікул

Навчальні заняття учнів шкіл Інгулецького району після закінчення весняних канікул з 29 березня розпочались своєчасно, організовано та у дистанційному режимі.

Дистанційному навчанню передувало створення навчальних онлайн-платформ на сайтах закладів освіти. Педагоги активно використовують можливості міської освітньої платформи, різноманітних Інтернет-сервісів  (Єдиний освітній простір «HUMAN», освітні системи «МійКлас», «На урок», «Всеосвіта», Всеукраїнська школа онлайн, CoogleDUO, yotub тощо) з використанням платформ Zoom, Meet, Google Classroom.  Вчителі закладів загальної середньої освіти  проводять уроки як у синхронному (весь клас), так і в асинхронному (підгрупи) режимі, дотримуючись санітарних норм. Класні керівники щоденно відслідковують та аналізують статистику успішності  учнів, проводять заходи з безпеки життєдіяльності в онлайн-режимі.  

Для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин, заклади забезпечують використання інших засобів комунікації, доступних для цих дітей. 

Навчання дітей з особливими освітніми потребами здійснюється з урахуванням їх індивідуальної програми розвитку. 

Для обговорення поточних справ та організації зворотного зв’язку використовуються  інструменти Електронного щоденнику на порталі «Класна оцінка» та закриті класні спільноти у соціальних мережах та месенджерах (Вайбер, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм) за визначеними спільно з батьками, педагогами та здобувачами освіти принципами організації груп та правилами взаємодії й спілкуванння.