Головна / Новини / Суспільство / Комісія з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах

Комісія з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах

 
26 січня проведено комісію з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах, під головуванням керуючого справами виконкому Інгулецької районної у місті ради Наталії Шестиперової.
В засіданні комісії взяли участь працівники Криворізького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти та відділу у справах сімї та молоді, управління праці та соціального захисту населення виконкому, інспектори сектору ювенальної привенсії ВП №6, №7, лікар загальної практики КНП "ЦПМСД №7", працівники КГ №127.
Розглянуто інформацію стосовно 14 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Прийнято рішення про взяття під соціальний супровід 4 сімей з метою надання комплексу соціальних послуг, підвищення виховного потенціалу батьків та недопущення повторних випадків насильства з боку батьків по відношенню до дітей. 5 сімей знято з соціального супроводу, але залишено в КМЦСССДМ на обліку соціальної роботи. 1 родину знято з соціального супроводу у зв`язку з переїздом до іншого району.
Також прийнято рішення щодо проведення рейдів "Сім`я" суб’єктами соціальної роботи району разом із працівниками поліції та лікарем загальної практики КНП "ЦПМСД №7" КМР амбулаторії №1 з метою контролю за виконаням батьківських обов`язків, створення безпечних та комфортних умов для проживання дітей.