Головна сторінка / Новини / Суспільство / Комісія з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах

Комісія з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах

22 грудня проведено комісію з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах. В засіданні комісії, яку очолює заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Серченя, взяли участь працівники Криворізького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти та відділу у справах сім’ї та молоді, управління праці та соціального захисту населення виконкому, інспектори сектору ювенальної превенції ВП №6, №7, лікар загальної практики КНП " ЦПМСД №7".
Розглянуто інформацію стосовно 10 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Прийнято рішення про взяття під соціальний супровід 3 сім`ї з метою надання комплексу соціальних послуг та підвищення виховного потенціалу батьків.
3 сім`ї знято з соціального супроводу, але залишено в КМЦСССДМ на обліку соціальної роботи із сім`ями/особами, які опинились у складних життєвих обставинах. 1 родину знято через невиконанням умов договору та у зв`язку з позбавленням батьківських прав матері.
Головою комісії надано доручення суб’єктам соціальної роботи разом з працівниками поліції провести профілактично-роз`яснювальні заходи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. 23 та 24 грудня 2021 року заплановано проведення спільних рейдів у сім`ї СЖО з метою контролю за виконанням батьківських обов`язків, створення безпечних та комфортних умов для проживання дітей.