Головна сторінка / Оголошення / Інформація про проведення оперативної наради з питання забезпечення превентивних заходів у сфері легалізації найманої праці

Інформація про проведення оперативної наради з питання забезпечення превентивних заходів у сфері легалізації найманої праці

25.08.2022  у виконкомі районної у місті ради проведено оперативну нараду з питання забезпечення превентивних заходів у сфері легалізації найманої праці. 

З метою вирішення нагальних питань в місті у сфері своєчасної сплати податків і зборів до бюджетів усіх рівнів та дотриманні трудового законодавства в частині легалізації найманих працівників, виплати їм заробітної плати не нижче мінімальної, відновлено роботу районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району (далі – комісія).

За результатами проведеної наради рекомендовано членам комісії продовжити активно проводити адресну інформаційно-роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання малого бізнесу.

Нагадуємо, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення про такий прийом до податкового органу. Повідомлення подається до початку роботи новоприйнятого працівника.

Додатково повідомляємо про роботу телефону «гарячої» лінії управління праці та       соціального захисту населення виконкому Інгулецької  районної у місті ради 096 043 85 68.