Головна сторінка / Спортивна база / Фізкультурно-оздоровчий комплекс ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК»

Фізкультурно-оздоровчий комплекс ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК»

Фізкультурно-оздоровчий комплекс ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК»

 
Thumbnail image
Thumbnail image
 
Фізкультурно-оздоровчий комплекс ВАТ «Південний ГЗК» був заснован у 1962 році. З 1964 року колективу було присуджено почесне звання «Спортивний клуб «ПГЗК». З 2003 року «Спортивний клуб «ПГЗК» увійшов до складу знову створеного фізкультурно-оздоровчого комплексу ВАТ «Півд.ГЗК».
 
 
Головною метою та предметом діяльності фізкультурно-оздоровчого комплексу ВАТ «Південний ГЗК» є проведення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи серед працівників підприємства та членів їх родин, проведення учбово-тренувальних робіт в спортивних секціях та фізкультурно-оздоровчих групах.
 
 
На даний період в секціях Спортивного Клубу по видах спорту: плавання, футбол, киокушин карате, аеробіка - займається 132 чол. У 26 групах оздоровчої спрямованості - 476 чол. У клубах по інтересах: клуб любителів футболу, шаховий клуб, настільний теніс - 74 чол.
 
 
В фізкультурно-оздоровчому комплексі спортивно-масову та фізкультурно-оздоровчу роботу проводять:
 
- 3 інструктори-методиста;
 
- 4 штатних тренера;
 
- 1 тренер-почасовик.
 
 
Тренерами і інструкторами цього року підготовлено:
 
- 1 Майстер спорту Міжнародного класу (Ісаєв М.);
 
- 311 спортсменів масових розрядів;
 
- 1 призер Чемпіонату Світу з плавання (Ісаєв М.);
 
- 7 чемпіонів України з плавання (Ісаєв М., Гончаров А.) серед дорослих;
 
- 10 призерів чемпіонату України з плавання;
 
- 5 володарів Кубка України з плавання серед дорослих (Гончаров А., Пікінер І.);
 
- 8 призерів Кубка України з плавання серед дорослих (Гончаров А., Шатохин Ю., Пікінер І.);
 
- 12 чемпіонів та 17 призерів Чемпіонату області з плавання серед дорослих.
 
 
У збірну команду України з плавання серед дорослих входять: Гончаров А., Ісаєв М., кандидат в збірну команду країни Пікінер І.
 
Фізкультурно-оздоровчим комплексом проведено 41-у Спартакіаду комбінату серед працівників та членів їх родин з 15 видів спорту, участь в якій взяло 2864 чол.
 
 
Проведений спортивний вечір по підведенню підсумків спартакіади з нагородженням переможців і призерок. Проведено урочисте відкриття 42-ої Спартакіади комбінату.
 
 
Окрім спартакіади проведені: кубок комбінату по міні-футболу, присвячений Дню працівників металургійної і гірничо-добувної промисловості, відкритий кубок по волейболу, присвячений Героєві Соціалістичної Праці Міроненко В.К., відкритий кубок по міні-футболу, присвячений Дню Залізничника, чемпіонат комбінату по міні-футболу.
 
 
На турбазі «Чайка» в літній період проведено 46 різних змагань серед відпочивальників працівників і членів їх родин, в яких взяло участь 1257 чоловік.
 
 
За минулий 2010 рік спортбудівлі комбінату відвідало 43592 чол., які займаються в спортивних секціях і групах оздоровчої спрямованості.