Головна / Оголошення / До відома!

До відома!

На підставі рішення виконкому Інгулецької районної у місті ради від 13.06.2023 утворено районну комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та зруйновані об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Відповідно до п. 7 Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 №381  (зі змінами), та Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.2023 №516 «Деякі питання організації роботи комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» приймаються заяви від бажаючих прийняти участь у роботі районної комісії.

Заяви надаються у довільній формі до виконкому Інгулецької районної у місті ради за адресою: пл. Гірницької Слави, 1 або на електронну адресу ing.zagall104@ing-org.gov.ua.

Заяви приймаються до 20.06.2023 включно (кількість місць обмежена).

Довідки за тел. 948001.