Головна / Новини / Суспільство / Четвертий випуск «Університету третього віку»

Четвертий випуск «Університету третього віку»

     06 грудня 2019 року у Кривому Розі відбулася велика подія – четвертий випуск «Університету третього віку» за патронату народного депутата Костянтина Павлова. Костянтин Юрійович зібрав відмінну команду викладачів-професіоналів, які із задоволенням працювали зі студентами і надавали нову та цікаву інформацію з таких предметів, як: курси комп'ютерної грамотності, історія Кривого Рогу (краєзнавство), православна етика, психологія (арт-терапія), основи здорового способу життя, основи соціально-правового захисту. 

         Наші студенти задоволені цим навчанням, бо їм важко призвичаїтись до сучасного суспільства, тому їм допомогли ті лекції, які запропонувала команда К. Павлова. Але в анкетуванні студенти внесли пропозиції щодо предметів, які вони хотіли б вивчати, а саме: англійська мова, художнє мистецтво а також позитивна психологія.

         Після офіційної частини та вручення дипломів наших випускників зі святом вітав вокальний ансамбль «ЛІЛЕЯ», після чого відбулося чаювання з пирогами.

        Наші студенти зрозуміли, що навчатись ніколи не пізно і що в третьому віці треба жити для себе, пізнавати життя в нових кольорах.