Головна / Новини / Суспільство / 3 місце у ІІІ Міжнародному відкритому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Лиманські зорі"
3 місце у ІІІ Міжнародному відкритому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Лиманські зорі"
Вітаємо учня КЗСМО "Музична школа №6" КМР Поліщука Германа (викл.Литвиненко Н.Г) з зайнятим 3 місцем у ІІІ Міжнародному відкритому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Лиманські зорі" (м.Миколаїв). Бажаємо нових творчих успіхів!!!
![](assets/images/slider/173546596_2892783164338258_5979018962447240096_n(1).jpg)