Головна сторінка / Документи виконкому / Звіти виконкому / Звіт голови Інгулецької районної у місті ради про впровадження у 2018 році засад державної регуляторної політики

Звіт голови Інгулецької районної у місті ради про впровадження у 2018 році засад державної регуляторної політики

Значення підприємництва під час проведення економічних реформ важко переоцінити. Підприємництво є рушійною силою економіки будь-якої країни. Упровадження регуляторної політики здатне створити найсприятливіші умови для розвитку підприємництва. Надзвичайна вагомість наслідків реалізації регуляторної політики примушує приділяти цьому питанню значну увагу. Сучасний стан розвитку підприємництва в Україні вимагає нових підходів у сфері реалізації державної регуляторної політики.

Реалізація норм законодавства щодо впровадження регуляторної політики виконкомом Інгулецької районної у місті ради провадиться з додержанням  вимог Закону України «Про засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та на підставі Регламенту   районної у місті ради, згідно рішень  районної у місті ради   від 07.12.2015 № 4 «Про затвердження Положення про постійні комісії районної у місті ради» та  виконкому  від 19.09.2018 № 296  «Про затвердження Регламенту виконкому Інгулецької районної у місті ради».

У зв'язку з відсутністю пропозицій про необхідність прийняття у 2018 році регуляторних актів, план діяльності виконкому районної у місті ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік не приймався. 

На виконання рішення виконкому міської ради від 15.03.2006 № 206 у виконкомі Інгулецької районної у місті ради відкрито офіційну сторінку в мережі Інтернет, на якій  розміщується інформація щодо впровадження виконкомом регуляторної політики. Рішенням виконкому Інгулецької районної у місті ради від 19.10.2011 № 315 «Про створення офіційного Інтернет-порталу виконкому Інгулецької районної у місті ради» зі змінами та доповненнями, призначено відповідальних осіб за щоденне зручне для підприємців району оновлення Інтернет - порталу та розміщення на ньому інформації з регуляторної діяльності з подальшим інформуванням управління розвитку підприємництва виконкому міської ради  про надані пропозиції та зауваження з регуляторної діяльності. За 2018 рік на Інтернет - порталі  були розміщені та проходили процедуру обговорення 10 регуляторних актів, розробниками яких були структурні підрозділи виконкому Криворізької міської ради.  

Рішення сесії та виконкому районної у місті ради, розпорядження голови ради приймаються з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», прийняті документи спрямовані на правове регулювання господарських відносин з суб'єктами господарювання носять рекомендаційний характер. Протягом 2018 року Інгулецькою районною у місті радою та її виконавчим органом не приймались регуляторні акти.

Впровадження в життя районною у місті радою та її виконавчим органом  вимог  законодавства щодо державної регуляторної політики дозволило забезпечити прозорі умови ведення господарської діяльності, сприяло забезпеченню вільного доступу підприємців району та міста до участі в обговоренні актів місцевого самоврядування, що регулюють відносини в сфері господарської діяльності суб’єктів підприємницької діяльності. Це,  в свою чергу, забезпечило покращення регуляторного клімату у взаємовідносинах влади і бізнесу.