Головна сторінка / Інгулецький РВ філії ДУ "Центр пробації" / Засуджена отримала допомогу від волонтера пробації

Засуджена отримала допомогу від волонтера пробації

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 № 530-ІХ передбачено встановлення обмежувальних заходів.

До функцій уповноваженого органу з питань пробації належить здійснення контролю за виконанням обов’язків суб’єктами пробації відповідно до судових рішень. Для призупинення виконання вироків суду законодавчі акти відсутні, тому їх виконання здійснюється у встановленому законом порядку. Працівники уповноваженого органу з питань пробації не мають можливості перейти на дистанційну форму виконання службових обов’язків, тому робота щодо надання допомоги засудженим у вирішенні їх криміногенних потреб, та проведення соціально виховної роботи  продовжується із дотриманням заходів особистого захисту персоналу, волонтерів пробації та засуджених. Волонтером Інгулецького РВ філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області  Олесею Павловою був здійснений захід з надання консультативної та психологічної допомоги суб’єктам пробації, а також прийнято участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації

Для сприяння у виконанні завдань, поставлених перед уповноваженим органом з питань пробації, Інгулецький районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській область запрошує до співпраці всіх бажаючих, ставши ВОЛОНТЕРОМ ПРОБАЦІЇ.

Діяльність волонтерів пробації передбачена та регулюється Законом України «Про пробацію», Законом України «Про волонтерську діяльність», «Положенням про організацію діяльності волонтерів пробації», затвердженим наказом Міністерства юстиції України № 98/5 від 17.01.2017 року.

 

Наша адреса: 50026 м. Кривий Ріг, вул. Салтиківська, 9-б, тел. 098-123-52-27