Головна сторінка / Новини / Культура / XXVII Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості "Срібне джерельце"

XXVII Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості "Срібне джерельце"

29,30 вересня та 1 жовтня 2017 року на базі Палацу культури «Інгулець» ТОВ «Соціальні ініціативи Криворіжжя» пройшов XXVІІ фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне джерельце». Ініціаторами проведення фестивалю є Управління культури виконкому Криворізької міської ради та виконком Інгулецької районної у місті ради!         

За 27 років свого існування фестиваль пройшов шлях від районного до Всеукраїнського. Його учасниками стали талановиті діти та молодь з усіх куточків України, а також із Росії, Біларусі, Сербії.

Всі ці роки фестиваль проходить за фінансової підтримки
Інгулецького ГЗКа групи МЕТІНВЕСТ.

У ХХVII фестивалі, прийняли участь творчі колективи та окремі виконавці з семи областей України: Київської, Сумської, Херсонської, Кіровоградської, Донецької, Миколаївської, Дніпропетровської. Наше місто було представлено кращими хореографічними та вокальними колективами. Учасники фестивалю діти та молодь віком від 5 до 23 років змагались у номінаціях: «вокальне мистецтво» - серед солістів, ансамблів, шоу-груп та «хореографічне мистецтво» серед колективів народної, сучасної  та бальної хореографії. Загальна кількість учасників цьогорічного фестивалю 923.

Оцінювала учасників мистецька рада у складі:

Голова журі Алла Попова – народна артистка України, професор, завідувач кафедри естрадного співу Київського Національного університету культури та мистецтв, а також відомі в Україні діячі культури.

Члени мистецької ради:

Дмитро Базела – заслужений артист України, завідувач кафедри бальної хореографії, доцент Київського Національного університету культури та мистецтв. Головний суддя всеукраїнських конкурсів з танцювального спорту, віце-президент Української Ради танцю, суддя вищої категорії ВФТС. Член журі телевізійного дитячого конкурсу «Крок до зірок»;

Євгенія Бондар - кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хорового диригування Одеської національної  музичної  академії ім. Нежданової;

Лариса Гелун – заслужений працівник культури України викладач академії танцю ім. Сержа Ліфаря.

Наталя Стрига - начальник управління культури і туризму виконкому Криворізької міської ради;

Людмила Ракітянська - директор Криворізького обласного музичного коледжу;

Олексій Гріцишин - член союзу композиторів України, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Червона рута»;

Олена Тимофєєва - завідувач відділу культури виконкому Інгулецької районної у місті ради;

Протягом трьох днів юні артисти наповнювали концертний зал Палацу культури музикою добра , енергією молодого завзяття, взаєморозуміння та підтримки, розфарбували світ яскравими фарбами своєї творчості і подарували всім святковий настрій!

1 жовтня  відбувся заключний гала-концерт і нагородження переможців фестивалю. 95 переможців отримали дипломи лауреатів фестивалю.

Володарями гран-прі XXVІІ обласного відкритого фестивалю дитячої
 та юнацької творчості «Срібне джерельце» стали:

Зразковий хореографічний ансамбль «Юність» - Творчого центру «Палац культури «Металургів» ПП «Стіл Сервіс» (керівник Тетяна Вдовенко);

Яндола Карина з міста Суми (керівник Олена Сай).

Фестиваль «Срібне джерельце» ‑ це візитівка не тільки Інгулецького району, а й усього нашого рідного міста! Бо “Срібне джерельце” – це джерело творчості і натхнення!

Переглянути фотозвіт