Головна сторінка / Новини / Спорт / Всеукраїнський день футболу в Інгулецькому районі

Всеукраїнський день футболу в Інгулецькому районі

          З нагоди святкування Всеукраїнського дня футболу в Інгулецькому районі пройшли товариські футбольні матчі серед збірних команд учнівської молоді житлових масивів Інгулець та Південний. Ігри проходили у 3-х вікових категоріях одночасно на 3-х футбольних полях стадіону ФОК ПАТ «Південний ГЗК».
       Такий святковий турнір проводиться в районі вже третій рік поспіль, і цього разу юні футболісти знову порадували цікавою та захоплюючою грою! 
За підсумками змагань у молодшій віковій категорії (5 класи) з рахунком 4:0 перемогу одержала збірна команда житлового масиву Інгулець! 
          У середній віковій групі (7 класи) з рахунком 5:0 переможцями стали також футболісти Інгульця!
У старшій віковій групі, яка була представлена студентами Інгулецького та Політехнічного коледжу, з рахунком 5:3 перемогу завоювала команда житлового масиву Південний ГЗК!
         Дякуємо усім футболістам за цікаву, яскраву гру! Бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії та нових спортивних звершень!
       Висловлюємо вдячність колективу ФОК ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» за хорошу підготовку спортивної бази! Окремі слова подяки тренерам з футболу фізкультурно-оздоровчого комплексу за якісне суддівство!

Переглянути фотозвіт