Головна сторінка / Оголошення / Вітаємо з Днем Перемоги!

Вітаємо з Днем Перемоги!

Дорогі ветерани! Шановні інгульчани!

Від мене особисто, від депутатського корпусу  Інгулецької районної у місті ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з Великим святом нашого народу - Днем Перемоги у Другій світовій війні!

Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорсткої війни.

Ця подія ознаменована радістю зі сльозами на очах, біллю втрат рідних людей та бойових побратимів, однак завжди День Перемоги буде немеркнучим зразком мужності та самопожертви заради миру.

Дорогі ветерани! Ваша життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це  високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними  вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підіймав з руїн  і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

Бажаємо миру і затишку в родинах, оптимізму, святкового настрою і міцного здоров’я!

Зі святом вас! З Днем Великої Перемоги!

 

 

З повагою,

голова Інгулецької

районної у місті ради                                                                         Є. Рижков