Головна сторінка / Оголошення / Вітаємо з Днем міста!

Вітаємо з Днем міста!

Дорогі Інгульчани!

Всі ми пишаємося славною історією Кривого Рогу. Його доля складається не сама по собі. Її визначають історичні обставини і, головне, люди. А криворіжці завжди вирізнялися талантом і розумом, привітністю та гостинністю, професіоналізмом і працездатністю, й головне — високим почуттям гідності та любові до рідного міста. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Сучасний Кривий Ріг -  це місто, яке приваблює молодь, місто, яке впевнено крокує у майбутнє, і в цьому впевненому русі вперед є заслуга кожного його жителя!

Від усієї душі бажаю всім криворіжцям щастя, трудових успіхів, мирного неба над головою, благополуччя, стабільності, процвітання, впевненості у завтрашньому дні, нових досягнень й перемог!
Нехай на вулицях нашого міста завжди панує атмосфера миру і добра, а в життя кожного з вас доля приносить тільки позитивні зміни, сім’ї будуть міцними, а діти ростуть здоровими та щасливими.

 

 

 

З повагою,

голова Інгулецької

районної у місті ради                                                       Рижков Є.В.