Головна сторінка / Новини / Освіта / Випускний вечір 2019

Випускний вечір 2019

Сьогодні відбулась зворушлива подія – Випускний - 2019! День, що є визначальним в житті кожної людини — свято прощання зі школою!
227 учорашніх інгулецьких одинадцятикласників нині крокують у самостійне життя.
Перед ними - шлях невтомного пошуку в пізнанні, в радості від звершеного власноруч і розумом, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання!
Голова Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило на ж/м ПІВДГЗК привітав присутніх з цим урочистим, хвилюючим святом, де з'єдналися радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Роки навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, та найбільше — великих сподівань!
До привітання приєднався кандидат в народні депутати В.Щокін.
Голова районної у місті ради С.Жеребило нагородив класних керівників відзнаками виконкому та звернувся зі словами вітання до юних і креативних, завзятих і щирих, стильних і перспективних випускників шкіл ж/м Інгулець, до їх батьків, педагогів і мешканців.
У стінах інгулецьких шкіл кожен випускник отримав неоціненний багаж знань і досвід, що обов’язково допоможе обрати вірний шлях!
Дорогі випускники, вітаємо вас! Бажаємо, щоб ваше молоде життя було цікаве й натхненне, сповнене щасливих хвилин успіху й добрих справ! 
Вітаємо ваших батьків і вчителів зі святом! Здоров’я вам, щастя і доброї долі!

Переглянути фотозвіт