Головна сторінка / Інгулецький РВ філії ДУ "Центр пробації" / Відновлення паспорту громадянина України - засудженому

Відновлення паспорту громадянина України - засудженому

Ужовтні 2019 року за сприяння працівників органу пробаціїфілії ДУ «Центр пробації» у Дніпропетровській областіпідобліковийотримавв Державній міграційній службіпаспорт громадянина України.

Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України, та видається кожному громадянинові України підрозділами ДМС України після досягнення 14-річного віку. Паспорт є дійсним для укладання цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформлення доручень іншим особам для представництва перед третьою особою лише на території України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Україна – одна з небагатьох держав світу, яка самостійно виготовляє бланки документів, причому якість цих бланків міжнародними експертами визнано однією з найвищих у світі. І робить це підприємство, яке на 100% знаходиться у власності держави. Оформлення паспорта у формі ID-карти здійснюється у будь-якому місці, незалежно від місця проживання особи. Громадяни не "прив’язані" до так званих "паспортних столів", як це відбувалось раніше.

За місцем реєстрації необхідно оформити лише перший паспорт-картку – після внесення даних про особу до реєстру будь-які послуги з документування можна буде отримати у будь-якому місці. До ID-карти буде внесено електронний цифровий підпис особи, а з його допомогою можна буде надавати громадянам якісні, прозорі, безпечні та швидкі послуги. Це важливо і в контексті запровадження електронного урядування.