Головна сторінка / Новини / Суспільство / Відкриття проекту «Сучасна перукарня та швацька майстерня для людей поважного віку» у рамках конкурсу «Громадський бюджет»

Відкриття проекту «Сучасна перукарня та швацька майстерня для людей поважного віку» у рамках конкурсу «Громадський бюджет»

Сьогодні на базі «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 1 в Інгулецькому районі» урочиста подія. 30.10.2018 відбулося відкриття проекту «Сучасна перукарня та швацька майстерня для людей поважного віку» у рамках проекту «Громадський бюджет». Директор центру Шевченко О.В детально розповіла присутнім як зародилась ідея та скільки часу було витрачено на її реалізацію. Зі словами вітання звернувся голова інгулецької районної у місті ради Є.В. Рижков та директор департаменту соціальної політики І.М. Благун. Привітала з відкриттям соціально-значущого проекту, побажала міцного здоров’я, гарного настрою  голова ради інгулецької районної організації ветеранів Л.І. Пікінер.Свято супроводжувалось  творчими номерами народного ансамблю «Червона калина»

Переглянути фотозвіт