Головна сторінка / Новини / Суспільство / Відкриття паспортного офіса ЦНАПа "Віза"

Відкриття паспортного офіса ЦНАПа "Віза"

6 вересня відбулася довгоочікувана інгульчанами подія – відкриття паспортного офісу ЦНАПа «Віза» у приміщенні адміністративного будинку виконкому районної у місті ради на житловому масиві Інгулець.Рішення  про його відкриття  було прийняте міським головою Ю.Г.Вілкулом в зв’язку  з віддаленістю житлового масиву Інгулець. Відтепер оформлення ID-паспортів та біометричних для виїзду за кордон стане більш доступним для інгульчан.

Сьогодні офіс вже прийняв своїх перших відвідувачів ,які були приємно вражені приємною та комфортною обстановкою та сучасним дизайном офісу.

На відкритті був присутній міський голова Ю.Г.Вілкул, заступник міського голови Подоплелова Н.Л.,голова Інгулецької районної у місті ради Рижков Є.В. 

Для Інгулецького району  це вже другий офіс (в інших районах міста лише по одному офісу). Перший офіс,який працює на житловому масиві ПівдГЗКа з січня п.р. вже прийняв 1211 мешканців,в т.ч. видав 945 паспортів.

На теперішній час в Дніпропетровській області 11 Паспортних офісів,які розміщені в органах місцевого самоврядування, з них 6- КРИВОРІЗЬКИХ.