Головна сторінка / Новини / Спорт / Відкритий турнір з гандболу

Відкритий турнір з гандболу

28 жовтня 2017 року на базі СК «Інгулець» вже вшосте пройшов Відкритий турнір з гандболу серед команд ветеранів, в цьому році він був присвячений пам’яті Євгена Миколайовича Омельчука, чий особистий вклад у розвиток спорту та фізичної культури району величезний.
На поле вийшли ветерани, гандболісти багатьох поколінь, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл №2 і 4 м. Кривого Рогу та вихованці Дніпродзержинської школи гандболу, які захищали кольори своїх клубів на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. 
На урочистому відкриття турніру була присутня родина Євгена Миколайовича. До присутніх звернувся голова Інгулецької районної у місті ради Євген Вікторович Рижков, в минулому теж гандболіст, директор дитячо-юнацької школи № 2. Ольга Іванівна Омельчук (дружина) подякувала всім за теплу, дружню атмосфери турніру і за добру пам'ять про Євгена Миколайовича. Майстер спорту Міжнародного класу з гандболу, головний суддя змагань – Володимир Миколайович Мирошниченко оголосив програму змагань.
Турнір зібрав коло друзів, яких ждали цікаві зустрічі, запеклі баталії, несподівані сюрпризи, приємні спогади та спілкування. Переможцями турніру стала команда ДЮСШ № 4, ІІ місце посіла команда ДЮСШ № 2, ІІІ – команда з м. Кам'янське.
Недарма кажуть, що людина живе доти, доки живе пам’ять про неї. Тож, нехай пам’ять про Євгена Миколайовича та його добрі справи назавжди залишиться у серцях його рідних, близьких, випускників, друзів та колег. І турнір його пам’яті, ще довго буде збирати любителів гандболу.

Переглянути фотозвіт