Головна сторінка / Новини / Спорт / Відкритий Кубок Інгульця з дзюдо

Відкритий Кубок Інгульця з дзюдо

10.11.2018року на базі ДЮСШ №2 (на житловому масиві Інгулець) відбувся традиційний VIII за рахунком Відкритий Кубок Інгульця з дзюдо.
В турнірі прийняли участь 10 команд, 125 учасників. Окрім команд з м.Кривого Рогу були спортсмени з п.г.т. Широке, м. Жовті-Води, м. Геніческ, м. Нікополь.
З привітанням до спортсменів, батьків та тренерів звернувся голова Інгулецької районної у місті ради, почесний громадянин Кривого Рогу- Рижков Є.В., заступник голови Інгулецької районної у місті ради–Жеребило С.В. Також з привітанням звернувся президент федерації дзюдо Кривого Рогу Яловой М.П. та привітав відділення дзюдо-самбо та директора ДЮСШ№2 за підтримку та сприяння розвитку боротьби.
Хорошу боротьбу на турнірі показали всі школи . Чемпіонами стали спортсмени ДЮСШ№2, ДЮСШ№9, ДЮСШ№6, Торнадо, та м. Геніческ.
Від ДЮСШ№2 чемпіоном став Нікулін Данило.
IIм. посіли – Омета Петро, Кучерявий Станіслав, Гордієнко Денис, Прошин Валентин.
IIIм. Посіли-Тарута Данило, Жуков Гліб, Павленко Микита, Антоненко Євген, Карамушка Микита.
Заступник голови Інгулецької районної у місті ради – Жеребило С.В. відзначив в своїй заключній промові високою оцінкою роботу колективу ДЮСШ№2 в проведенні турніру.
Дитячо-юнацька спортивна школа №2 висловлює подяку за співпрацю народному депутатові Д. Шпенову, депутатові міської ради П. Станкову, та віце-президенту Криворізької федерації боротьби самбо-дзюдо П. Яремко.