Головна / Новини / Суспільство / Відкрита Першість району з кікбоксингу

Відкрита Першість району з кікбоксингу

[[if? &is=`:=:Вывести дату публикации` &then=`[[getCreateDate? &tvDate=`date
Сьогодні на житловому масиві Інгулець пройшла Відкрита Першість району з кікбоксингу.
На території амфітеатру Палацу культури «Інгулець» встановили справжній ринг, на якому за першість змагалися спортсмени різних вікових категорій – представники спеціалізованих шкіл та бійцівських клубів району (ДЮСШ № 2, «Тайпан», «СпортМастер», «КирКов», СК «Барс» та ін.)
Змагання проходили з самого ранку і до вечора. І, варто зазначити, на рингу було по-справжньому спекотно. Всі кікбоксери – а їх налічувалось 111 учасників, серед яких були і дівчата, – показали справжній клас, вразивши глядачів та суддів своєю технікою, силою, спритністю та витривалістю.
По результатам спарингів, за зайняті I-III місця спортсмени були відзначені почесними грамотами та медалями. Переможці, на додаток, отримали кубки.
Високі спортивні результати показали наші інгулецькі спортсмени, серед яких 14 бронзових призерів, 17 срібних та 18 золотих! І все завдяки командній роботі тренера, спортсменів, їх батьків та підтримці небайдужих людей, які опікуються дитячим спортом. Так, сьогодні наші діти мають змогу тренуватись на сучасному рингу, а секція кікбоксингу увійшла до системи ДЮСШ та стала відділенням Дитячо-юнацької спортивної школи N2. Ми вдячні Павлу Станкову, Павлу Яремку та голові нашого району Сергію Жеребило за підтримку дитячого спорту та, зокрема, за допомогу в організації даного турніру.