Головна сторінка / Новини / Спорт / «Веселі старти» з елементами футболу серед команд закладів дошкільної освіти Інгулецького району

«Веселі старти» з елементами футболу серед команд закладів дошкільної освіти Інгулецького району

31 травня 2018 року в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №127 комбінованого типу Криворізької міської ради, з метою активізації спортивно-масової та оздоровчої роботи серед дітей дошкільного віку, формування здоров’язберігаючого світогляду та популяризації гри у футбол, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, за сприяння комітету фізкультури і спорту виконкому Інгулецької районної у місті ради (Хорькова М.В.) було організовано та проведено спортивне свято «Веселі старти» з елементами футболу за участю вихованців закладів дошкільної освіти Інгулецького району.

Команди ЗДО №№ 132, 141, 187, та 257 зустрілися на ігровому полі, щоб довести свою спритність, наполегливість та завзятість до гри у футбол. Під час естафет дошкільнята мали змогу розвивати точність, увагу, швидкість рухів, а також волю до перемоги. Постійними помічниками у команд були козаки – Вернидуб, Крутивус та Чуб, які завзято допомагали футболістам у естафетах.

Піднесений настрій у дітей викликала весела музика, свіже повітря, сонячна і яскрава погода, наявність різноманітного спортивного інвентарю та несподівані сюрпризи.

Після кожної з естафет гравців підтримували дитячі колективи спортивно-хореографічними композиціями, що сприяло підвищенню спортивного духу. 

Усі учасники отримали грамоти, призи, та солодкі подарунки.

Хай цей старт для маленьких спортсменів в майбутньому стане стартом великих чемпіонів!

Переглянути фотозвіт