Головна сторінка / Вакансії виконкому

Вакансії виконкому

11.07.2018 13:07

Виконком Інгулецької районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

- спеціаліста I категорії організаційного відділу на період соціальної відпустки основного працівника;

- головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення на період соціальної відпустки основного працівника;

- головного спеціаліста з питань земельних відносин та благоустрою відділу житлово-комунального господарства.

Вимоги до претендентів:

- для головних спеціалістів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; вміння працювати з ПК; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років;

- для спеціаліста I категорії: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, базова вища; вміння працювати з ПК; без вимог до стажу роботи.

Складається письмовий іспит.

Заяви на участь у конкурсі приймаються до 26 липня 2018 року, за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, пл. Гірницької Слави, буд.1, кімн. 415, 416. Довідки за телефоном:  94-80-40.

Питання на іспит