Головна сторінка / Оголошення / УВАГА! СУБСИДІЯ ПО НОВОМУ!!!

УВАГА! СУБСИДІЯ ПО НОВОМУ!!!

З 01 жовтня 2019 року:

1) Отримувачі субсидії, які не є пенсіонерами та отримують субсидію у грошовій готівковій формі, зможуть самостійно обрати спосіб виплати та установу через яку вона буде здійснюватися (банк, або поштове відділення). Теж саме стосується і пенсіонерів, які отримують пенсію не за місцем реєстрації.
 До надання відповідних даних одержувачем субсидії її виплата здійснюватиметься через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» за адресою, зазначеною у заяві.
 Тож, для отримання субсидії за новим місцем, необхідно особисто звернутися з відповідною заявою до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

2) Починаючи з нового опалювального сезону житлова субсидія на централізоване опалення, так як і для індивідуального опалення, призначатиметься з 16 жовтня по 15 квітня без проведення перерахунку в залежності від дати початку/закінчення у місті опалювального періоду.

3) Перерахунки субсидії по фактичному використанню послуг не проводитимуться.

4) встановлено соціальний норматив на опалення для мешканців будинків, які не об лаштовані засобами обліку.

5) Перехід на грошову готівкову форму з безготівкової можна лише раз на опалювальний (неопалювальний) період.

6) Крім того з 01.10.2019 зменшено соціальний норматив на природний газ, що використовується на опалення, з 4,5 м3 до 4 м.3