Головна сторінка / Новини / Освіта / Урочистості, присвячені "Випуску-2018"

Урочистості, присвячені "Випуску-2018"

 

23.06.2018 відбулась зворушлива подія – шкільний випускний вечір. Це свято найкращої пори в житті людини — свято юності. 

226 учорашніх інгулецьких одинадцятикласників нині прощається з дитинством і роблять перший крок у самостійне життя, перед кожним із них шлях невтомного пошуку в пізнанні, в радості від звершеного власними руками і розумом, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання. 

Голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков на житловому масиві ПІВДГЗК привітав всіх присутніх з цим урочистим, хвилюючим святом, в якому  переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Роки навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, але найбільше — великих сподівань. У стінах інгулецьких шкіл кожен з випускників отримав безцінний багаж знань і досвід, який обов’язково допоможе вибрати правильну дорогу в житті.  

До привітання приєднався заступник директора з побуту ПАТ «ПІВДГЗК» В.Комірний.

На ж/м Інгулець зі святом привітали народний депутат України Д.Шпенов та голова районної у місті ради Є.Рижков.

Медалісти закладів освіти, окрім атестату, отримали пам’ятні подарунки від народних депутатів України Д.Шпенова та К.Павлова.

Шановні випускники, вітаємо вас, ваших батьків і вчителів зі святом. Здоров’я вам, щастя і доброї долі. Бажаємо, щоб ваше молоде життя було цікаве й натхненне, сповнене щасливих хвилин успіху й добрих справ!

Переглянути фотозвіт