Головна сторінка / Новини / Суспільство / "Університет третього віку" відвідав екскурсію під лозунгом «Моє рідне Криворіжжя»

"Університет третього віку" відвідав екскурсію під лозунгом «Моє рідне Криворіжжя»

25 жовтня 2018р. «Університет третього віку», заняття якого відбуваються в КУ «ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР, відвідав екскурсію по Кривому Рогу під лозунгом «Моє рідне Криворіжжя»  за підтримки народного депутата К. Ю. Павлова. Екскурсія дуже сподобалась нашим студентам, вони відвідали музей та кар'єр ПГЗК , дізналися багато цікавого з життя та розвитку нашого району, а також поділились спогадами зі свого життя.                 
         Також наші студенти відвідали краєзнавчий музей, вони із задоволенням слухали екскурсовода, яка надала нові факти про розвиток нашого міста, про його побут, а також про культурні та фольклорно-етнічні цінності Криворіжжя. На другому поверсі музею студенти відвідали виставку Бойової Слави героям АТО, а також героям Великої Вітчизняної Війни. Було важко згадувати події тих часів та найтяжче згадувати героїв війни теперішнього часу. І наприкінці екскурсії по музею слухачі відвідали виставку картин. Вони із задоволенням фотографувалися, цікавилися біографією авторів та уважно розглядали техніки малювання.  Ця виставка дала як духовне, так і емоційно-фізичне натхнення і не залишила байдужою жодну людину, бо творчість спонукає до життя та надає крила. Студенти дуже вдячні К. Ю. Павлову за організацію таких екскурсій, за те, що він не полишає людей поважного віку і дає можливість розвиватись у різних сферах.