Головна сторінка / Телефонний довідник

Телефонний довідник

 



 −КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ−

 

Рижков Євген Вікторович

голова районної у місті ради

94-80-00 (приймальня)

Жеребило Сергій Васильович

заступник голови районної у місті ради

94-80-00 (приймальня)

Алентус Володимир Вікторович

заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради

94-80-06 (приймальня)

Кращенко Анатолій Іванович

заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради

94-80-06 (приймальня)

Лисенко Ігор Петрович

заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради

94-80-06 (приймальня)

Кравченко Ольга Сергіївна

заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради

22-23-40 (приймальня)

Шестиперова Наталія Євгеніївна

керуючий справами виконкому

94-80-06 (приймальня)

 

 

 

 

ДИСПЕТЧЕР СЛУЖБИ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЧЕРГОВИХ

098-021-10-10

406-56-66

     
 

ВІДДІЛИ ВИКОНКОМУ

 

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

Мамро Олександр Олегович

начальник відділу

 94-73-69

приймальня

 Запорощенко Ірина Іванівна

заступник начальника відділу

 94-73-71

Дайнеко Світлана Вікторівна

головний бухгалтер

 94-73-78

Чечельницька Людмила Миколаївна

головний спеціаліст

 

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

 

Тимофєєва Олена Миколаївна

завідувач відділу

94-80-19

Селезньова Євгенія Євгеніївна

головний спеціаліст 

 94-80-17

 

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

 

Журавська Олена Анатоліївна

завідувач відділу

94-80-45

Шаріпова Наталя Михайлівна

головний спеціаліст

 

Шевченко Тетяна Василівна

головний спеціаліст

 

Романова Світлана Юріївна

головний спеціаліст

 

Головач Марина Григорівна

головний спеціаліст

 

Котомова Тетяна Миколаївна

спеціаліст І категорії

 

 

ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ

 

Жураховська Інеса Геннадіївна

завідувач відділу

94-80-32

Лотоцька Ольга Миколаївна

заступник  завідувача відділу

94-80-31

Кот Юлія Вікторівна

завідувач сектором доходів

94-80-33

Смирнова Лариса Валентинівна

головний спеціаліст

94-80-30 

Климчук Олена Володимирівна

головний спеціаліст

94-80-30 

 

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

 

Джулай Ірина Анатоліївна

завідувач юридичного відділу

406-91-72

Ковальчук Олександр Михайлович 

головний спеціаліст

94-80-41 

Слабік Олена Юріївна

головний спеціаліст, секретар адміністративної комісії

94-80-44

Бояріна Тетяна Володимирівна

головний спеціаліст, секретар житлової комісії

94-80-11

 

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ

 

Серченя Оксана Вікторівна

завідувач відділу

94-80-24

 

головний спеціаліст

94-80-27

 

головний спеціаліст

94-80-26

Кондратьєва Анна Ігорывна

головний спеціаліст

94-80-25

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

Совенко Сергій Миколайович

начальник служби

94-80-34

Рожнова Олена Олександрівна

завідуючий сектором опіки та піклування

94-80-37

Стеценко Ганна Анатоліївна

головний спеціаліст

94-80-36

Карєєва Тетяна Віталіївна

головний спеціаліст

94-80-35

Харлац Юлія Олександрівна

головний спеціаліст

94-80-35

Гейко Олена Вікторівна

головний спеціаліст

94-80-36

 

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

 

Гаркуша Олена Володимирівна

завідувач відділу бухгалтерського обліку, головний бухгалтер

94-80-13

Краснощокова Наталія Сергіївна

заступник завідувача бухгалтерського відділу

94-80-10

 Осіпова Олена Юріївна

головний спеціаліст

94-80-10

Кармаєва Надія Миколаївна

головний спеціаліст

94-80-10

Ахметзянова Тетяна Михайлівна

головний спеціаліст

94-80-09

Дяченко Наталя Миколаївна

головний спеціаліст

94-80-10

 

ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМ'Ї І МОЛОДІ

 

Кондратьєва Людмила Миколаївна

завідувач відділу

94-80-18

Сула Яна Юріївна

головний спеціаліст 

94-80-14

 

ВІДДІЛ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

 

Павлів Людмила Вікторівна

завідувач відділу

94-80-12

Тільг Ольга Вікторівна

головний спеціаліст

94-80-28

Білик Ірина Юріївна

головний спеціаліст з питань захисту прав споживачів

94-80-29

Бодня Альона Федорівна

головний спеціаліст 

94-80-28

 

ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ ТА ПРОМИСЛОВОСТІ

 

Пригунова Тетяна Іванівна

завідувач відділу

94-80-46

Гліньова Лариса Георгіївна

головний спеціаліст

94-80-22

 Отиченко Ірина Вячеславівна

головний спеціаліст

94-80-43

Царенко Наталя Юріївна

головний спеціаліст

94-80-20

 

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

 

Хорькова Марина Валеріївна

голова комітету

94-80-49 

 

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ, НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ 

 

Зайченко Іван Олексійович

завідувач відділу 

94-80-38

Кам'янська Лілія Євгенівна

головний спеціаліст

94-80-39

 

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

 

Кучерова Тетяна Ігорівна

завідувач відділу

406-91-73

Чаюн Наталя Віталіївна 

головний спеціаліст

406-91-73

Погоріла Ганна Олександрівна

головний спеціаліст

406-91-73

 

ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

 

 Бондар Вікторія Олегівна

завідувач відділу житлово-комунального господарства

94-80-02

Антипенко Тетяна Олексіївна

заступник завідувача відділу

22-42-37

Собочану Альона Василівна

головний спеціаліст 

94-80-04

Кащенко Ірина Вікторівна

головний спеціаліст

94-80-04

Бондар Вікторія Олегівна

головний спеціаліст

94-80-01

Жуковський Віктор Олександрович

головний спеціаліст

94-80-01

Пастух Маріанна Миколаївна

головний спеціаліст

22-11-39

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ (ПРОЗОРИЙ ОФІС)

 

Островська Юлія Федорівна

начальник управління

94-71-57

Гринішина Олена Юріївна

заступник начальника управління

22-41-41

Твердохліб Оксана Анатоліївна

заступник начальника управління - начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління

94-71-55

Чушенкова Олена Станіславівна

головний бухгалтер

406-55-77

 

ВІДДІЛ ПО НАДАННЮ УПРАВЛІНСЬКИХ ПОСЛУГ НА ЖИТЛОМАСИВІ ІНГУЛЕЦЬ

 

Семенова Тетяна Володимирівна

завідувач відділу

22-47-31

22-23-40 (приймальня) 

Бабіч Ірина Володимирівна

головний спеціаліст

22-23-47

 

ВІДДІЛ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ГРМАДЯН

 

Пятакова Катерина Олександрівна

завідувач відділу

406-55-37

 94-70-16

Бай Карідад Ісраелівна 

заступник завідувача відділу

94-70-15

Власенко Юлія Василівна головний спеціаліст

94-70-17

Стаднік Ганна Сергіївна

головний спеціаліст

94-70-19

Зінурова Наталія Мансурівна

головний спеціаліст

94-70-18

 

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СЛУЖБИ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ

 

Чаплинська Наталя Олександрівна

завідувач відділу

94-80-40 

Гура Лілія Сергіївна

головний спеціаліст

94-80-42