Головна сторінка / Структура районної ради

Структура районної ради

Склад постійних комісій районної у місті ради  

З питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики: 

Голова: Невінчаний Віктор Анатолійович Інгулецька районна організація партії «Відродження»м. Кривого Рогу                           
Заступник голови: Филоненко Анатолій Семенович Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» вм. Кривий Ріг Дніпропетровській області
Секретар: Аністратенко Євген Олександрович Криворізька міська організація Всеукраїнського об’єднання«Батьківщина» 
Член комісії: Куриленко Сергій Вікторович

Криворізька міська організація Політичної партії «Сила людей»

Член комісії: Люлькунов Віталій Юрійович Криворізька міська організація політичної партії «Українськеоб’єднання патріотів – УКРОП»
Член комісії: Муха Олександр Вікторович Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» вм. Кривий Ріг Дніпропетровській області
Член комісії: Похил Георгій Петрович Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в   м.Кривий Ріг Дніпропетровській області

   З питань планування, бюджету, економіки, розвитку споживчого ринку та підтримки підприємництва: 

Голова: Комірной Віталій Анатолійович Територіальна організація політичної партії «Опозиційнийблок» в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області
Заступник голови: Голоднова Ірина Миколаївна Криворізька міська організація Політичної партії «Сила людей»
Секретар: Довгаль Олена Миколаївна Криворізька міська організація політичної партії «Українськеоб’єднання патріотів – УКРОП»

Член комісії:

  Дорохов Станіслав Анатолійович

 Територіальна організація політичної партії «Опозиційнийблок» в м.Кривий Ріг Дніпропетровській області

Член комісії: Бакланова Галина Вікторівна   Криворізька міська організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
Член комісії: Немченко Ігор Миколайович Територіальна організація політичної партії «Опозиційнийблок» в м.Кривий Ріг Дніпропетровській області
Член комісії: Пітерцев Андрій Леонідович Інгулецька районна організація партії «Відродження» м.Кривого Рогу
Член комісії: Фатєєв Олександр Васильович Територіальна організація політичної партії «Опозиційнийблок» в м.Кривий Ріг Дніпропетровській області

З питань комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку:

Голова:

 Герасимчук Віталій Миколайович

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в   м.Кривий Ріг Дніпропетровській області

Заступник голови:

Костомаха Сергій Володимирович

Криворізька міська організація Всеукраїнського об’єднання

«Батьківщина»

Секретар:

Брик Лариса Петрівна

Криворізька міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській області
Член комісії:

 Благодєєв Ігор Дмитрович

Криворізька міська організація політичної партії «Українськеоб’єднання патріотів – УКРОП»                       
Член комісії:

Іванов Олександр Володимирович

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в   м.Кривий Ріг Дніпропетровській області
Член комісії:

Корсак Людмила Василівна

Криворізька міська організаціяПартії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Член комісії: Несін Ігор Іванович    Криворізька міська організація Політичної партії «Сила людей»        
Член комісії:

Хватов Олександр Сергійович

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в   м.Кривий Ріг Дніпропетровській області 

З питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, сім'ї і молоді, фізичної культури та спорту:

Голова: Кутаєв Олександр Миколайович Криворізька міська організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Заступник голови:

Кулішова Наталія Олексіївна

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в     м.Кривий Ріг Дніпропетровській області
Секретар:

Грищенко Ірина Олександрівна

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в     м.Кривий Ріг Дніпропетровській області
Член комісії: Алексеєв Ігор Юрійович Криворізька міська організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Член комісії:

Бугайчук Руслан Якович

Криворізька міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській області
Член комісії:

Зінченко Лариса Іванівна

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в     м.Кривий Ріг Дніпропетровській області
Член комісії:

Москальченко Валерій Іванович

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в     м.Кривий Ріг Дніпропетровській області
Член комісії:

Пожар Олена Анатоліївна

Криворізька міська організація політичної партії «Українське                об'єднання патріотів – УКРОП»

Член комісії: Швидка Інна Григорівна Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» вм. Кривий Ріг Дніпропетровській області