Головна сторінка / Структура районної влади

Структура районної влади

Склад постійних комісій районної у місті ради  З питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики: 


Голова:

Варава Євген Кузьмич

Інгулецька районна організація партії «Відродження»м. Кривого Рогу                           
Заступник голови: Филоненко Анатолій Семенович Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» вм. Кривий Ріг Дніпропетровській області
Секретар: Аністратенко Євген Олександрович Криворізька міська організація Всеукраїнського об’єднання«Батьківщина» 
Член комісії:

Данілова Юлія Миколаївна

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» вм. Кривий Ріг Дніпропетровській області

Член комісії:

 Куриленко Сергій Вікторович

Криворізька міська організація Політичної партії «Сила людей»

Член комісії: Люлькунов Віталій Юрійович Криворізька міська організація політичної партії «Українськеоб’єднання патріотів – УКРОП»
Член комісії: Муха Олександр Вікторович Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» вм. Кривий Ріг Дніпропетровській області
Член комісії: Похил Георгій Петрович Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в   м.Кривий Ріг Дніпропетровській області

   З питань планування, бюджету, економіки, розвитку споживчого ринку та підтримки підприємництва: 


Голова:
Комірной Віталій Анатолійович
Територіальна організація політичної партії «Опозиційнийблок» в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області
Заступник голови: Голоднова Ірина Миколаївна Криворізька міська організація Політичної партії «Сила людей»
Секретар: Довгаль Олена Миколаївна Криворізька міська організація політичної партії «Українськеоб’єднання патріотів – УКРОП»

Член комісії:

 


 Дорохов Станіслав Анатолійович

 


Територіальна організація політичної партії «Опозиційнийблок» в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області
Член комісії: Бакланова Галина Вікторівна   Криворізька міська організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
Член комісії: Немченко Ігор Миколайович Територіальна організація політичної партії «Опозиційнийблок» в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області
Член комісії: Пітерцев Андрій Леонідович Інгулецька районна організація партії «Відродження»м. Кривого Рогу
Член комісії: Фатєєв Олександр Васильович Територіальна організація політичної партії «Опозиційнийблок» в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області

  

 

З питань комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку:


Голова:

 


Герасимчук Віталій Миколайович

 


Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в   м.Кривий Ріг Дніпропетровській області

Заступник голови:

Костомаха Сергій Володимирович

Криворізька міська організація Всеукраїнського об’єднання

«Батьківщина»

Секретар:

Брик Лариса Петрівна

Криворізька міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській області

Член комісії:

 


Благодєєв Ігор Дмитрович


Криворізька міська організація політичної партії «Українськеоб’єднання патріотів – УКРОП»                       
Член комісії:

Іванов Олександр Володимирович

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в   м.Кривий Ріг Дніпропетровській області
Член комісії:

Корсак Людмила Василівна

Криворізька міська організаціяПартії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Член комісії: Несін Ігор Іванович    Криворізька міська організація Політичної партії «Сила людей»        
Член комісії:

Хватов Олександр Сергійович

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в   м.Кривий Ріг Дніпропетровській області 

З питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, сім'ї і молоді, фізичної культури та спорту:


Голова:
Кутаєв Олександр Миколайович
 Криворізька міська організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Заступник голови:

Кулішова Наталія Олексіївна

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в     м.Кривий Ріг Дніпропетровській області
Секретар:

Грищенко Ірина Олександрівна

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в     м.Кривий Ріг Дніпропетровській області

Член комісії:

Алексеєв Ігор Юрійович

Криворізька міська організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Член комісії:

Бугайчук Руслан Якович

Криворізька міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській області
Член комісії:

Зінченко Лариса Іванівна

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в     м.Кривий Ріг Дніпропетровській області
Член комісії:

Москальченко Валерій Іванович

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в     м.Кривий Ріг Дніпропетровській області
Член комісії:

Пожар Олена Анатоліївна

Криворізька міська організація політичної партії «Українське                об'єднання патріотів – УКРОП»