Спортивні досягнення

Вільна боротьба

Бичик Олександр - вихованець ДЮСШ №2, Майстер спорту СРСР з вільної боротьби, срібний призер І Юнацьких ігор СРСР.
Тренер: Заслужений тренер України - Малиш Петро Петрович.

Пісковий Владислав - вихованець ДЮСШ №2, Майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіон України серед кадетів, бронзовий призер Чемпіонату Європи серед кадетів 1995р. в Німеччині.
Тренер: Заслужений тренер України - Малиш Петро Петрович.

Литвинюк Олександр - вихованець ДЮСШ №2, Майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіон ІІІ Юнацьких ігор України 2001р., учасник першості Європи серед юнаків 2001р., в Туреччині (V місце).
Тренер: Бабійчук Валерій Федорович

Бабюк Дмитро - вихованець ДЮСШ №2, Майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіон ІІІ Юнацьких ігор України 2001р., учасник першості Європи серед юнаків 2001р., в Туреччині (ХІ місце).
Тренер: Бабійчук Валерій Федорович

Яровая Реріна - вихованка ДЮСШ №2, Майстер спорту України з вільної боротьби, срібний призер Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед молоді 2006р. в Угорщині, учасниця юніорського Чемпіонату Світу 2007р. в Китаї (ІІІ м. у командному заліку), Чемпіонату Світу серед молоді 2006р. в Гватемалі (V місце) та Всесвітньої Універсіади 2008р. в Греції (Х місце) член збірної команди України.
Тренери: Заслужений тренер України - Малиш Петро Петрович, Заслужений тренер України - Лозний Олександр Васильович.

Млинарська Вікторія - вихованка ДЮСШ №2, Майстер спорту України з вільної боротьби, бронзова призерка на Першості Європи серед дівчат в 2005р. в Албанії, чемпіонка України серед дорослих 2008р., срібна призерка Чемпіонату Європи серед молоді 2006р. в Угорщині, чемпіонка Європи серед кадеток в 2006р. у Туреччині , учасниця командного Кубку Світу серед жінок 2009р. в Китаї (ІV місце), являється членом збірної команди України.
Тренер: Заслужений тренер України - Малиш Петро Петрович.

Малюгін Максим - вихованець ДЮСШ №2, Майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіон ІV юнацьких ігор України 2005р., учасник юнацької першості Європи 2005р. в Албанії (ХІІ м. та ІІІ командне місце), юніорського чемпіонату Європи 2007р. в Сербії (V місце) та молодіжного чемпіонату Світу 2008р. в Туреччині (ХV м.). Зарахований до резервного складу збірної України з вільної боротьби.
Тренери: Турчин Юрій Васильович та Заслужений тренер України - Лозний Олександр Васильович.

Омельченко Тетяна - вихованка ДЮСШ №2 - Майстер спорту України з вільної боротьби , Чемпіонка V-х юнацьких спортивних ігор України, бронзова призерка чемпіонату Європи серед дівчат. Резерв збірної команди України.
Тренер: Заслужений тренер України Лозний Олександр Васильович.

Кравченко Тетяна - вихованка ДЮСШ №2, Майстер спорту України з вільної боротьби, триразовий бронзовий призер Чемпіонатів України з вільної боротьби серед дівчат 2009 та 2010р.н.
Тренер: Заслужений тренер України - Лозний Олександр Васильович.

Плавання

Ісаєв Максим - вихованець фізкультурно-оздоровчого комплексу ВАТ «Південний ГЗК» - Майстр спорту України Міжнародного класу з плавання, багаторазовий рекордсмен України з плавання, багаторазовий Чемпіон України, учасник Параолімпійських ігор 2008 року в Пекіні, Чемпіон Європи та триразовий бронзовому призер Європи 2009 року з окремих видів плавання, бронзовий призеру Чемпіонату Світу 2010 року, лауреат премії Кабінету Міністрів України 2010 року в номінації за високі спортивні досягнення, член збірної команди України. 
Тренер: Заслужений тренер України з плавання Трофименко Сергій Федорович.

Гончаров Антон - вихованець фізкультурно-оздоровчого комплексу ВАТ «Південний ГЗК» - Майстр спорту України з плавання, член збірної команди України, дворазовий рекордсмена України серед юнаків, переможець Міжнародних змагань серед юніорів, володарь Кубку України на відкритій воді. Дворазовий срібний призер Кубку України серед дорослих, учасник чемпіонату Світу в Мексиці, володарь Національного Кубку України 2009 та 2010 років і чемпіон України 2010 року, член збірної команди України.
Тренер: Заслужений тренер України з плавання Трофименко Сергій Федорович.

Пікінер Ірина - вихованка ДЮСШ №2 та Спортивного клубу «Піфвденний ГЗК», Майстр спорту України з плавання, срібна призерка Чемпіонату та Кубку України серед дорослих, срібна та бронзов призерка літнього чемпіонату України серед дорослих. Володарка Кубку України та срібна прзерка Національного Кубку України 2010, дворазова срібна призерка Чемпіонату України, являється кандидатом в збірну команду України.
Тренери: Малінкіна Альбіна Петрівна та заслужений тренер України Трофименко Сергій Федорович.

Шатохін Юрій - вихованець фізкультурно-оздоровчого комплексу ВАТ «Південний ГЗК» - Майстр спорту України з плавання, член збірної команди України, дворазовий рекордсмен України серед юнаків, переможець Міжнародних змагань серед юніорів. Фіналіст чемпіонату Світу з плавання 2008 року, котрі пройшли в Мексиці м. Монтерей, чотириразовий срібний призер Чемпіонату України 2009 року. Срібну призеру України 2010 року.
Тренер: Заслужений тренер України Трофименко Сергій Федорович.

Близнюк Олександр - вихованець ДЮСШ №2 Майстр спорту України з плавання, 4-ри разовий Чемпіон України серед юніорів та дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату України, володарь юнацького рекорду України в комбінованій естафеті, Чемпіон Зимового та Літнього чемпіонатів України 2010 року, являється кандидатом в збірну команду України.
Тренер: Біла Лілія Леонтіївна.

Сало Денис - вихованець ДЮСШ №2 та Спортивного клубу «Південний ГЗК», Майстер спорту України з плавання, багаторазовий призера чемпіонатів та першостей України, срібний призера Кубку України 2010 року серед дорослих.

Мартієнко Дар'я - вихованка ДЮСШ №2, кандидат в Майстри спорту України з плавання, бронзовий призер юніорського, молодіжного чемпіонатів України та V Молодіжних ігор України 2010р., чемпіон V Літніх юнацьких ігор України 2009р., являється кандидатом в збірну команду України.
Тренер: Біла Лілія Леонтіївна.

Дзюдо, Самбо

Вінник Альона - кандидат в Майстри спорту України, вихованка ДЮСШ №2, Чемпіонка Європи з боротьби сумо, дворазова Чемпіонку України з самбо серед молоді, дворазова бронзова призерку України з боротьби дзюдо серед дорослих.
Тренер: Омета Павло Олексійович.

Збанченко Марія - вихованка ДЮСШ №2, Кандидат в Майстри спорту України з самбо та дзюдо, срібна призерка Чемпіонату України з самбо та бронзова призерка Чемпіонату України з дзюдо 2010р. серед дівчат.
Тренер: Омета Павло Олексійович.