Спорт

08.12.2017 11:12

На передодні святкування 55-ти річного ювілею з дня створення Інгулецького району 08 грудня 2017 року в ДЮСШ №2 проходить Спартакіада Інгулецького району серед команд посадових осіб, органів місцевого самоврядування та бюджетних організацій. В урочистому відкритті взяли участь голова Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков, його заступники, голова спорткомітету з фізичної культури та спорту виконкому Криворізької міської ради та району, суддівська колегія та учасники Спартакіади. З відкриттям спортивного заходу гостей та учасників своїм виступом вітала команда КЗШ №102, яка нещодавно стала переможцем районних, міських, а також срібним призером обласних змагань з чірлідингу. Спартакіада проходить  з таких видів спорту: волейбол, плавання, настільний теніс, шахи, шашки.

переглянути фотозвіт

30.10.2017 14:10

28 жовтня 2017 року на базі СК «Інгулець» вже вшосте пройшов Відкритий турнір з гандболу серед команд ветеранів, в цьому році він був присвячений пам’яті Євгена Миколайовича Омельчука, чий особистий вклад у розвиток спорту та фізичної культури району величезний.
На поле вийшли ветерани, гандболісти багатьох поколінь, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл №2 і 4 м. Кривого Рогу та вихованці Дніпродзержинської школи гандболу, які захищали кольори своїх клубів на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. 
На урочистому відкриття турніру була присутня родина Євгена Миколайовича. До присутніх звернувся голова Інгулецької районної у місті ради Євген Вікторович Рижков, в минулому теж гандболіст, директор дитячо-юнацької школи № 2. Ольга Іванівна Омельчук (дружина) подякувала всім за теплу, дружню атмосфери турніру і за добру пам'ять про Євгена Миколайовича. Майстер спорту Міжнародного класу з гандболу, головний суддя змагань – Володимир Миколайович Мирошниченко оголосив програму змагань.
Турнір зібрав коло друзів, яких ждали цікаві зустрічі, запеклі баталії, несподівані сюрпризи, приємні спогади та спілкування. Переможцями турніру стала команда ДЮСШ № 4, ІІ місце посіла команда ДЮСШ № 2, ІІІ – команда з м. Кам'янське.
Недарма кажуть, що людина живе доти, доки живе пам’ять про неї. Тож, нехай пам’ять про Євгена Миколайовича та його добрі справи назавжди залишиться у серцях його рідних, близьких, випускників, друзів та колег. І турнір його пам’яті, ще довго буде збирати любителів гандболу.

Переглянути фотозвіт

15.09.2017 14:09

14 вересня 2017 року на стадіоні фізкультурно-оздоровчого комплексу Південного комбінату пройшов I тур спортивно-патріотичної гри "Інгульчани - 2017" - багатоборство. У змаганнях взяли участь 14 команд: команди шкіл Інгулецького району, профліцею, Інгулецького і Політехнічного коледжів, а також традиційно команда Широківського району. Учасники змагалися в бігу на дистанцію 100 м, метанні гранати, підтягуванні на турніку - хлопчики, підіймання тулуба в сід - дівчинки. Результати змагань будуть внесені в загальний залік команди і оголошені через тиждень під час проведення II туру в Широківському лісі.

Переглянути фотозвіт

10.09.2017 10:09

У цьому році на Інгульці День фізичної культури і спорту святкували у новому форматі – «День вуличного спорту». Також, в цей день було відкрито «Мобільний баскетбол» та спортивну залу в школі № 102 по проекту «Громадського бюджету». На пр. Перемоги була проведена масова легкоатлетична естафета, на центральній  площі пройшли змагання зі стрітболу, настільного тенісу, дартсу, городкового спорту, жонглювання м’ячем, на майданчику StreetWorkout - змагання з підтягування та віджимання. Усі переможці були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та солодкими призами від народного депутата України Дмитра Шпенова!

Переглянути фотозвіт

09.09.2017 16:09

09 вересня 2017 року з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту в Інгулецькому районі відбулись урочистості та була проведена насичена програма спортивно-масових заходів. Розпочалось свято на житловому  масиві Південний, де о 09.00 стадіоні ФОК ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» відбулось урочисте нагородження кращих спортсменів, тренерів, вчителів фізичного виховання, ветеранів спорту. Після відкриття свята  на пр. Південний була проведена масова легкоатлетична естафета, на стадіоні ФОК ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» пройшли веселі старти для учнів 3-х класів, легкоатлетична естафета серед команд 4-х класів, змагання з настільного тенісу та шахів серед усіх бажаючих, турнір з футболу.

Переглянути фотозвіт