Спорт

27.01.2020 16:01

За підсумками міського огляду-конкурсу на кращу організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у 2019 році серед усіх семи районів міста Інгулецький район посів І місце! Наш район вкотре довів, що є найспортивнішим районом Кривого Рогу!

16.01.2020 16:01

16 січня в Палаці культури та творчості АТ «Південний ГЗК» пройшло традиційне, урочисте підведення підсумків фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в Інгулецькому районі за 2019 рік, під час якого відбулось нагородження фізкультурно-спортивних організацій району, найспортивніших закладів освіти, кращих тренерів, спортсменів, вчителів фізичного виховання! Зі словами привітання до усіх присутніх звернулись голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило та директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради Світлана Лавренко, які висловили вдячність усім нагородженим за злагоджену, командну роботу та побажали подальшого підкорення нових спортивних вершин!

04.11.2019 10:11

 2 листопада в ДЮСШ № 2 (житловий масив Інгулець) пройшов традиційний Відкритий Кубок Інгульця з дзюдо серед юнаків, який вже дев’ятий рік поспіль проводиться за ініціативи та підтримки голови Інгулецької районної у місті ради – Сергія Жеребило. Приємний сюрприз від Народного депутата України Дмитра Шпенова очікував вихованців відділення дзюдо нашої спортивної школи – спортивне знаряддя!
Турнір зібрав 10 команд юнаків 2008-2012 років народження, а це 120 юних спортсменів, для більшості – це перші змагання!
Приємно зазначити, що географія учасників з кожним роком розширюється, були представлені міста Кривий Ріг, Жовті Води, Генічеськ, Нікополь, Мала Виска. В великій конкуренції команда ДЮСШ № 2 гідно виступила на цих змаганнях.
Висловлюємо слова щирої вдячності за підтримку турніру депутату Криворізької міської ради Павлу Станкову та віце-президенту Криворізької міської федерації боротьби самбо, дзюдо Павлу Яремку.

01.07.2019 10:07

Традиційно в районі пройшов IV відкритий Кубок Інгульця «Street Workout» присвячений Дню Конституції України, на призи Народного депутата України Д.Шпенова, З кожним роком цей вид спорту стає більш популярним, в цьому році в змаганнях взяли участь спортсмени нашого району, міста, а також гості з Нікополя та Дніпра. Більше трьох годин серед учасників розгортались запеклі баталії, більше трьох годин важкої роботи суддів. Вітаємо переможців, та бажаємо нових спортивних досягнень!

Переглянути фотозвіт

12.02.2019 16:02

 

Традиційно в Інгулецькому районі на початку лютого проходить підведення підсумків фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи. Кожен рік на базі ПКіТ ПАТ «ПІВДГЗК» збирається велика спортивна родина. На вечорі були присутні керівники фізкультурно-спортивних організацій, директори загальноосвітніх шкіл, тренерсько-викладацький склад, кращі спортсмени району. Перед церемонією нагородження присутніх привітали голова Інгулецької районної у місті ради С.Жеребило  та заступник директора департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту, начальник відділу фізкультури і спорту виконкому Криворізької міської ради О.Ступак. В цьому році наш район знову показав високі результати, підтвердження цього – нагороди та відзнаки різних рівнів. Переможці були відзначені Кубками та Почесними грамотами виконкому. По закінченню офіційної частини, у всіх присутніх була можливість поспілкуватись, поділитись досвідом, та обговорити плани на майбутній рік.

Переглянути фотозвіт

08.02.2019 10:02

08.02.2019 на базі ФОК «ПІВДГЗК» відбувся ХIX-й відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби вільної, присвячений 75-й річниці визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників серед юнаків 2004-2006 р.н., в якому ізьмуть участь 10 команд з різних областей України. Турнір проходить за ініціативи виконкому Інгулецької районної у місті ради, фінансової підтримки ПАТ "ПІВДЕННИЙ ГЗК" та депутата районної у місті ради, президента Криворізької міської федерації з вільної боротьби Москальченка Валерія Івановича. Дякуємо за підтримку дитячого спорту!

Переглянути фотозвіт

28.01.2019 10:01

25 січня на спортивній базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Південного комбінату відбувся ІІ Відкритий турнір Інгулецького району з міні-футболу серед команд бюджетних організацій на Кубок голови Інгулецької районної у місті ради. У цьому році учасниками турніру стали 7 команд - збірна команда "Інгулецький виконком - Суд", команда Інгулецького районного відділення поліції, Державної пожежно-рятувальної частини №17, патрульної поліції м. Кривого Рогу, Широківського РЕМ, команда "Освіта" та команда Саксанганського виконкому. 
Протягом 5 годин у спортивному залі Палацу спорту відбувались захоплюючі футбольні баталії - справжня боротьба та справжні емоції! І навіть інтрига! Так, команди Широківського РЕМ, районного відділення поліції та команда "Освіта" у своїй підгрупі вибороли по одній перемозі з однаковим рахунком 3:0. Тож вихід до фіналу вирішила серія пенальті! 
Отже, у фінальних іграх за 3 місце зустрілись команда патрульної поліції та Широківського РЕМ, за 1- 2 - команда районного відділення поліції та Саксаганського виконкому.
За підсумками цікавих та напружених ігор місця розподілились наступним чином: ІІІ місце виборола команда патрульної поліції, ІІ місце посіла команда районного відділення поліції! І переможцем турніру стала команда Саксаганського виконкому!
Вітаємо переможців та призерів змагань! Щиро дякуємо командам за участь у турнірі та чекаємо усіх у наступному році! 
Також окремі слова вдячності адміністрації Південного комбінату за надання чудової спортивної бази, а тренерам фізкультурно-оздоровчого комплексу за висококваліфіковане суддівство!

Переглянути фотозвіт

22.01.2019 10:01

Протягом минулого тижня в Інгулецькому районі за програмою шкільних спортивних ігор "Олімпійські надії" проходили районні змагання зі стрітболу серед команд юнаків та дівчат 2004 та 2001 років народження. 18 січня на житломасиві Інгулець на базі ДЮСШ №2 відбулись фінальні ігри, де зустрілись найсильніші команди району. За підсумками змагань були визначені переможці, які будуть представляти Інгулецький район на міських змагань. 
Отже, у віковій категорії 2001 р.н. переможцями стали команда юнаків 59-ї школи та команда дівчат школи №73. Натомість друге місце посіли команда юнаків 73-ї школи та команда дівчат школи №59! 
У віковій категорії 2004 р.н. - перемогу виборола знову ж таки команда юнаків КЗШ №59, другою стала команда юнаків КЗШ №115. А ось серед дівчат команда 115-ї школи стала переможцем, команда дівчат 102-ї школи стала срібним призером!
Вітаємо переможців та призерів змагань! Чемпіонам району бажаємо успіху у міському турі!

Переглянути фотозвіт

18.12.2018 14:12

  До Дня Святого Миколая в Iнгулецькому районi вiдбулось чудове спортивне свято - вiдкритий Кубок Iнгулецького району з шахiв на призи голови Федерацiї шахiв м.Кривий Рiг Миколи Iщенка. На турнiр зiбрались усi загальноосвiтнi школи району, а це 12 команд - 48 учасникiв! Протягом 3-х годин у стiнах ЦДЮТ "Рiднокрай" вiдбувались справжнi шаховi баталiї!
  За пiдсумками змагань були визначенi переможцi в особистому та командному залiку. Отже, у номiнацiї "Шаховий король" переможцем став учень гiмназiї №127 Степанчук Кирило, "Шаховою королевой" турнiру було визнано ученицю гiмназiї Сороку Дiану.
  III загальнокомандне мiсце в турнiрi виборола команда КЗШ №115, срiбним призером стала команда 102-ї школи, i абсолютним переможцем стала команда гiмназiї №127!!! Вiтаємо переможцiв та призерiв змагань!

Переглянути фотозвіт

12.11.2018 10:11

10.11.2018року на базі ДЮСШ №2 (на житловому масиві Інгулець) відбувся традиційний VIII за рахунком Відкритий Кубок Інгульця з дзюдо.
В турнірі прийняли участь 10 команд, 125 учасників. Окрім команд з м.Кривого Рогу були спортсмени з п.г.т. Широке, м. Жовті-Води, м. Геніческ, м. Нікополь.
З привітанням до спортсменів, батьків та тренерів звернувся голова Інгулецької районної у місті ради, почесний громадянин Кривого Рогу- Рижков Є.В., заступник голови Інгулецької районної у місті ради–Жеребило С.В. Також з привітанням звернувся президент федерації дзюдо Кривого Рогу Яловой М.П. та привітав відділення дзюдо-самбо та директора ДЮСШ№2 за підтримку та сприяння розвитку боротьби.
Хорошу боротьбу на турнірі показали всі школи . Чемпіонами стали спортсмени ДЮСШ№2, ДЮСШ№9, ДЮСШ№6, Торнадо, та м. Геніческ.
Від ДЮСШ№2 чемпіоном став Нікулін Данило.
IIм. посіли – Омета Петро, Кучерявий Станіслав, Гордієнко Денис, Прошин Валентин.
IIIм. Посіли-Тарута Данило, Жуков Гліб, Павленко Микита, Антоненко Євген, Карамушка Микита.
Заступник голови Інгулецької районної у місті ради – Жеребило С.В. відзначив в своїй заключній промові високою оцінкою роботу колективу ДЮСШ№2 в проведенні турніру.
Дитячо-юнацька спортивна школа №2 висловлює подяку за співпрацю народному депутатові Д. Шпенову, депутатові міської ради П. Станкову, та віце-президенту Криворізької федерації боротьби самбо-дзюдо П. Яремко.