Спорт

31.01.2020 16:01

Сьогодні 25.02.2020 на спортивній базі ФОК АТ «Південний ГЗК» проходить турнір з міні-футболу, який проводиться третій рік поспіль і цього року зібрав 6 команд: Інгулецького виконкому, Південного комбінату, гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Криіий Ріг», Широківського РЕМ, ДПРЧ-17 та команду «Освіта».

Турнір проводиться з метою популяризації та подальшого розвитку футболу в Інгулецькому районі, направлений на укріплення дружніх і спортивних зв‘язків.

Тож, ми сподіваємось, що сьогодні відбудеться укріплення міцної спортивної дружби між нашими командами!

27.01.2020 16:01

За підсумками міського огляду-конкурсу на кращу організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у 2019 році серед усіх семи районів міста Інгулецький район посів І місце! Наш район вкотре довів, що є найспортивнішим районом Кривого Рогу!

16.01.2020 16:01

16.01.2020 в Палаці культури та творчості АТ «Південний ГЗК» пройшло традиційне, урочисте підведення підсумків фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в Інгулецькому районі за 2019 рік, під час якого відбулось нагородження фізкультурно-спортивних організацій району, найспортивніших закладів освіти, кращих тренерів, спортсменів, вчителів фізичного виховання!

Зі словами привітання до усіх присутніх звернулись голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило та директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради Світлана Лавренко, які висловили вдячність усім нагородженим за злагоджену, командну роботу та побажали подальшого підкорення нових спортивних вершин!