Головна сторінка / Інгулецький РВ філії ДУ "Центр пробації" / Співпраця органу пробації з волонтером пробації

Співпраця органу пробації з волонтером пробації

Інгулецьким РВ філії Державної установи «Центр пробації»  у Дніпропетровській області спільно з волонтером пробації Інгулецького РВ Олесею ПАВЛОВОЮ враховуючи карантинні заходи та із дотриманням всіх заходів особистого захисту персоналу та засуджених, щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), було проведено запланований спільний захід профілактичного характеру з соціально-виховної роботи та виконання заходів за індивідуальними планами роботи із засудженими з урахуванням оцінки ризиків вчинення повторних кримінальних правопорушень, спрямований на формування та закріплення прагнення засудженими особами до заняття суспільно-корисною діяльністю, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів. Було проведено роботу з надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги; сприяння працевлаштуванню; залучення до навчання; участь у виховних заходах та соціально корисній діяльності; проведення індивідуально-профілактичної роботи. Також були заплановані спільні заходи на майбутнє.

Для сприяння у виконанні завдань, поставлених перед уповноваженим органом з питань пробації, Інгулецький районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській область запрошує до співпраці небайдужих громадян, ставши ВОЛОНТЕРОМ ПРОБАЦІЇ. Кожен небайдужий та ініціативний громадянин може допомагати у зборі, узагальненні та систематизації інформації, здійсненні наглядових заходів, наданні консультативної допомоги, психологічної діагностики й корекції, проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, залученні до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «стати на ноги», щоб потім своїми діями та прикладом допомогти іншим.

Взаємодіючи з відділом пробації, ви зможете допомогти суб’єктам пробації, які в силу обставин та складних умов життя, умисно чи з необережності вчинили кримінальні правопорушення й засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Тобто, під час відбуття покарання людина отримуватиме комплекс заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування сприятливих змін.

Діяльність волонтерів пробації передбачена та регулюється Законом України «Про пробацію», Законом України «Про волонтерську діяльність», «Положенням про організацію діяльності волонтерів пробації», затвердженимнаказом Міністерства юстиції України № 98/5 від 17.01.2017 року.

Наша адреса: 50026 м. Кривий Ріг, вул. Салтиківська, 9-б, тел. 098-123-52-27