Головна сторінка / Новини / Суспільство / Родинний фестиваль «З любов’ю в кожне серце»

Родинний фестиваль «З любов’ю в кожне серце»

28 вересня 2018 року на території Інгулецького району в Палаці Культури і творчості ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГІРНИЧОЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» був проведений VІ міський родинний фестиваль «З любов’ю в кожне серце», який був започаткований службою у справах дітей виконкому Криворізької міської ради з метою популяризації та пропаганди творчості вихованців прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей опікунів, піклувальників, підвищення престижу сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та з нагоди Дня усиновлення (30 вересня).

Під час заходу, переможців відбіркових турів серед сімей усиновлювачів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей опікунів, піклувальників в номінаціях: «Берегиня», «Супер тато», «Моя родина – творча родина», новостворених прийомних сімей, талановитих дітей вітали секретар міської ради С.Маляренко, голова Інгулецької  районної у місті ради Є.Рижков, начальник служби у справах дітей виконкому Криворізької міської ради Л.Хоружева, настоятель храму преподобних Антонія і Феодосія Киево-Печерських протоієрей Роман. Усі родини нагороджені відзнаками різних рівнів та пам’ятними подарунками.

28.09.2018 започатковано нову традицію - створення алеї «ВІРА, НАДІЯ та ЛЮБОВ» у кожному районі міста. І першим став Інгулецький район. В парку ім. І.Савицького було висаджено саджанці калини, оскільки саме калина — це символ красивої української дівчини, символ дитини, символ України.