Головна сторінка / Інгулецький РВ філії ДУ "Центр пробації" / Рання діагностика СНІДу серед суб’єктів пробації

Рання діагностика СНІДу серед суб’єктів пробації

Персоналом Інгулецького районного відділу філії Центру пробації у Дніпропетровській області спільно з представниками БО «БФ Громадське здоров’я» м. Кривий Ріг із дотриманням заходів особистого захисту персоналу та засуджених, щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)було проведено захід щодо раннього виявлення та профілактиці захворювання на СНІД.

Співпраця Інгулецького районного відділу філії Центру пробації у Дніпропетровській області та БО «БФ Громадське здоров’я» м. Кривий Ріг є постійною, тривалою та закріплена спільним меморандумом про співпрацю. Дані спільні заходи, є позитивними зрушеннями у роботі із суб’єктами пробації, що до їх здоров’я та профілактики соціально-небезпечних захворювань. Особи, що перебувають на обліку в уповноваженому органі з питань пробації стали більш відповідальними за своє здоров’я та здоров’я оточуючих та не вагаючись проходять безкоштовні експрес тести, при цьому додатково отримують консультації від фахівців, безкоштовно отримують засоби дезінфекції та контрацептиви, засоби особистої гігієни (спеціальні серветки спиртові) та інформаційно-роз’яснювальну літературу.   

Завдяки проведеній роботі уповноваженого органу з питань пробації та представників БО «БФ Громадське здоров’я» м. Кривий Ріг усі бажаючі пройшли експрес тести. В подальшому заплановані наступні заходи щодо співпраці районного відділу та БО «БФ Громадське здоров’я» м. Кривий Ріг у профілактиці СНІДу.