Головна сторінка / Інгулецький РВ філії ДУ "Центр пробації" / Пробаційна програма «Подолання агресивної поведінки» успішно завершена

Пробаційна програма «Подолання агресивної поведінки» успішно завершена

Розпочате у січні 2021 року проведення пробаційної програми,  куратором з пробаційних програм Інгулецького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Сергієм Коноплею  з суб’єктом пробації на якого судом відповідно до пункту 4 частини другої статті 76 Кримінального кодексу України покладено обов’язок виконувати заходи, передбачені пробаційною програмою - «Подолання агресивної поведінки» успішно завершено.

Всі заняття з пробаційної програми пройшли відповідно до складеного графіку. Суб’єкт пробації виконав всі вправи та завдання  з наполегливістю та бажанням виправитися. Досягнуті позитивні зміни у поведінці суб’єкта пробації шляхом розвитку в нього навичок саморегуляції психоемоційних станів, управління гнівом й агресивною поведінкою, розширення інструментів ефективної взаємодії, формування готовності дотримуватися соціально прийнятних норм і ненасильницьких моделей поведінки. Клієнт усвідомив особисту відповідальність за свої дії та життя і неприпустимості заподіяння шкоди для життя та здоров’я інших людей. Вмотивований до позитивних змін. Поведінка відповідає загально прийнятим нормам.

Можна зробити висновок, що Пробаційна програма змінила життя засудженого на краще, наступним етапом соціально-виховної роботи буде працевлаштування, вирішення побутово-економічних проблем, та повернення засудженого до соціально прийнятного способу життя.