Головна сторінка / Оголошення / ПРИЗОВ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ У 2017 РОЦІ

ПРИЗОВ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ У 2017 РОЦІ

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про початок призову офіцерів запасу. ХТО ПІДЛЯГАЄ ПРИЗОВУ? Призову підлягатимуть громадяни віком від 20 до 43 років, які мають вищу освіту (ступінь не нижче бакалавра), пройшли повний курс військової підготовки за програмою офіцерів запасу, закінчили військові кафедри, мають первинне офіцерське звання та ще не проходили військову службу. Призову підлягатимуть як чоловіки, так і жінки. ОСОБЛИВОСТІ ПРИЗОВУ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ За офіцерами запасу, призваними на військову службу, зберігається місце роботи, посада та середня заробітна плата, незалежно від форм власності підприємства. Офіцери запасу не будуть залучатися до проведення бойових дій у зоні АТО без їх згоди. Жінки протягом проведення антитерористичної операції довели свою здатність воювати не гірше за чоловіків, тому особливістю цього призову є те, що у виборі не надаватиметься прихильність чоловікам.

АЛГОРИТМ ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ

  1. Отримання повістки про призов на військову службу.
  2.  Прибуття до пункту збору (військовий комісаріат) у строки, вказані у повістці.
  3.  Проходження медичного огляду.
  4.  Направлення та проходження протягом трьох місяців курсів підготовки у навчальних закладах Міністерства оборони України.
  5.  Проходження військової служби терміном 18 місяців (з урахуванням терміну проходження курсів підготовки).
  6.  Після проходження військової служби офіцер запасу має право укласти контракт та продовжити військову службу, або повернутися до цивільного життя.

За детальною інформацією звертайтесь до міських та районних військових комісаріатів області за місцем реєстрації.