Головна сторінка / Інгулецький РВ філії ДУ "Центр пробації" / Прибирання території КП «Криворізька міська лікарня № 17» КМР особами що відбувають громадські роботи

Прибирання території КП «Криворізька міська лікарня № 17» КМР особами що відбувають громадські роботи

Весна йде, роботи щодо приведення у порядок територій організацій, підприємств та установ становиться все більше. Так у нагоді становляться особи які притягнуті за кримінальні або адміністративні правопорушення до громадських робіт, які призначаються районними, районними у містах, міськими чи міськрайонними судами (суддею) на певний проміжок часу, та являють собою безоплатні суспільно корисні робіти.

В Інгулецькому районі м. Кривого Рогу всі особи які притягнуті до відповідальності у виді громадських робіт виконують роботи з благоустрою та здійснюють заходи по прибиранню територій організацій, підприємств та установ району. Види безоплатних суспільно корисних робіт які можуть виконувати засуджені або притягнуті до громадських робіт, а також перелік підприємств, установ, організацій, та об’єктів на яких здійснюється виконання безоплатних суспільно корисних робіт визначено Рішенням Інгулецької районної у місті ради.

До громадських робіт не належать роботи, пов’язані з ризиком для життя, відповідно до Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2005 року за № 232/10512. До громадських робіт належать роботи з благоустрою населених пунктів (участь у заходах з санітарного очищення територій, її озеленення, ремонт об’єктів благоустрою тощо), участь у діяльності, спрямованій на вирішення соціальних проблем регіону (участь у соціальних проектах громадських, благодійних організацій), виконання завдань, які належать до компетенції комунальних підприємств, що не потребує наявності відповідної спеціалізації тощо.

Контроль за виконанням рішення суду щодо відпрацювання громадських робіт виконує Інгулецький районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.