Головна сторінка / Оголошення / Повідомлення для  внутрішньо переміщених осіб зі східних областей України  

Повідомлення для  внутрішньо переміщених осіб зі східних областей України  

   На виконання  Постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 № 422 «Про затвердження Порядку  формування фондів житла для тимчасового проживання та Порядку надання і користування  житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання» пропонуємо  у тимчасове безоплатне користування двокімнатну квартиру із житлового фонду для тимчасового проживання  на ж/м Інгулець по вул. Каткова, житловою площею 32,30  кв.м.

Житлове приміщення для тимчасового користування надається громадянам за умови, якщо: - таке житло є єдиним місцем проживання, а їх сукупний дохід недостатній для придбання або найму іншого житлового приміщення;- середньомісячний сукупний дохід сім'ї за попередні шість місяців,  розрахований виконкомом районної у місті ради відповідно до Методики   обчислення, менший від прожиткового мінімуму на сім'ю в розрахунку на місяць та величини регіонального показника  опосередкованої  вартості  найму житла.

Житлове приміщення для тимчасового проживання ВПО надається у розмірі не менше ніж 6 квадратних метрів на одну особу.

 Для отримання детальної інформації необхідно звернутися  до виконкому Інгулецької районної у місті ради  (пл.Гірницької Слави,1) в каб.105, 107, 210.

 Графік роботи:  8.30 – 17.00; перерва з 12.30 до 13.00, тел.94-80-11, 94-80-48, 94-80-41