Головна сторінка / Оголошення / Підтримка багатодітних сімей в Україні

Підтримка багатодітних сімей в Україні

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» від 13.03.2019 № 250.

Зокрема з 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.

Допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю та кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Розмір допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях становить 1700 грн. щомісячно.

Водночас, зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання з 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня-червня 2019 року.

Звертаємо увагу, що одним із документів, який подається для призначення допомоги є, зокрема, копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу). Оскільки дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років, зазначена норма застосовується для дітей після виповнення шестирічного віку.

Для отримання більш детальної інформації, мешканцям району пропонується звернутися до управління праці та соціального захисту населення за адресами: на житловому масиві Південного ГЗК - пр. Південний, 1; на житловому масиві Інгулець – пр. Перемоги, 45/179. Також можливо звернутися за телефонами «гарячої» лінії: 0960438568, 0679147657.