Головна сторінка / Провідні підприємства / ПрАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат»

ПрАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат»

Приватне акціонерне товариство
«Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат»

Thumbnail image

Генеральний директор - Герасимчук Олександр Миколайович
юридична адреса: 50064, ПрАТ «ІнГЗК», м. Кривий Ріг, вул. Рудна, 47
телефони: 407-63-01, факс (0564) 407-63-11, e-mail: info@ingok.com.ua,
ingok.metinvestholding.com 
 
Приватне акціонерне товариство «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» спеціалізується на видобутку і переробці залізних кварцитів Інгулецького родовища, розташованого в південній частині Криворізького залізорудного басейну.
Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат побудований за проектом інституту «Кривбасспроект» і введений в експлуатацію в 1965 році.
Виробнича потужність ПрАТ «ІнГЗК» затверджена Міністерством промислової політики України на рівні 14 мільйонів тонн залізорудного концентрату в рік. У цехах ПрАТ «ІнГЗК» працюють більш 12 тисяч чоловік.
Продукція комбінату - залізорудний концентрат - є сировиною для підприємств металургійної промисловості. Основні споживачі залізорудного концентрату ПрАТ «ІнГЗК» - металургійні комбінати України, Центральної і Східної Європи.
Продукція ПрАТ «ІнГЗК» виробляється в умовах, визначених сертифікованої BVQI Системою Менеджменту Якості, що відповідає стандартові ISO 9001-2000.
ПрАТ «ІнГЗК» - це складний промисловий комплекс, до складу якого входить 36 цехів, з них 6 основних (кар'єр, дробильна і дві збагачувальні фабрики, цехи автомобільного і залізничного транспорту) і 30 допоміжних: автотранспортний цех, що забезпечує роботу господарських і спеціальних машин; цех технічного водопостачання і шламового господарства; цех підготовки виробництва; енергетичний цех, мереж і підстанцій; технологічної диспетчеризації; ремонтно-будівельний; цех поточних і капітальних ремонтів; центральна комплексна лабораторія й інші.
У кар'єрі відкритим способом добуваються залізні кварцити. Збагачення руди здійснюється на двох збагачувальних фабриках з різними технологіями. Рудозбагачувальні фабрики працюють по п'ятистадіальній схемі мокрого магнітного збагачення.
 
З метою підвищення якості і, відповідно, конкурентфоздатності виробленої продукції, зміцнення позицій підприємства на внутрішньому і зовнішньому ринках освоюється технологія магнітно-флотаційної доводки концентрату, що є принципово нової для гірничо-збагачувальних комбінатів України.
Потужність першої черги комплексу - більш 3 млн. тонн концентрату в рік зі змістом заліза до 69%.
 
Складування відходів збагачувального переділу здійснюється в спеціальні гідротехнічні спорудження з повним комплексом інженерного захисту водного і повітряного басейнів - хвостосховище.