Головна сторінка / Інгулецький РВ філії ДУ "Центр пробації" / Паспорт громадянина України засудженій

Паспорт громадянина України засудженій

Приорітетом соціально-виховної роботи уповноваженого органу з питань пробації України є цілеспрямована діяльність персоналу органу пробації для досягнення мети виправлення засуджених, та передбачає диференційований підхід під час надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально корисній діяльності. Одним із видів допомоги є допомога у поновленні та отриманні документів, насамперед паспорту громадянина України. Персоналом Інгулецького РВ філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області, цілеспрямовано проводяться заходи у данному напрямку, всім засудженим що перебувають на обліку у районному віддіі та не мають документів пропонуєтося та надається практична допомогу у їх оновленні.

18.10.2019 року за сприяння та допомоги персоналу Інгулецького РВ філії Державної установи «Центр пробації», в частині здійснення наглядових та соціально-виховних заходів, засудженій Г., що відбуває покарання не пов’язане з позбавленням волі,  було видано ID-картку- паспорт громадянина України. ID-карта ‒ є біометрична. В неї вже вбудований чіп, на який записано відомості про реєстрацію та сімейний стан, зразок цифрового підпису володаря картки.

Робота, щодо надання допомоги засудженим постійно перебуває на постійному контролі керівництва районного відділу та керівництва філії.