Головна сторінка / Оголошення / «ПАКУНОК МАЛЮКА» ОБОВ’ЯЗКОВО ЗНАЙДЕ СВОГО ХАЗЯЇНА

«ПАКУНОК МАЛЮКА» ОБОВ’ЯЗКОВО ЗНАЙДЕ СВОГО ХАЗЯЇНА

З 1 вересня 2018 року розпочато реалізацію пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства шляхом надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Так, кожна мама (інший законний представник новонародженої дитини), яка виписується з пологового будинку починаючи з 1 вересня 2018 року, має отримати під час виписки одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка».

На сьогодні, на жаль, «пакунки малюка» до міста не надійшли.

Але, турбуватися з цього питання не слід. «Пакунок малюка» обов’язково знайде свого хазяїна. Якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку була відсутня допомога «пакунок малюка», управління соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги організовує забезпечення отримувача такою допомогою при її надходженні.

У зв’язку із ситуацією що склалася, мамі необхідно звернутись із письмовою заявою про отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до управління соціального захисту населення за місцем проживання, яке забезпечить надання «пакунку малюка».

Заява про отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»